Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet az orális szexre?

Figyelt kérdés

Nemrég elvettem a bnőm szüzességét, nyaltam-faltam is, és most megkérdeztem, hogy gondolt-e már arra hogy szájjal csinálja, és azt válaszolta, hogy nem igazán...

Nem akarok semmit erőltetni, de mivel engem még senki sem kényeztetett, kíváncsi vagyok, milyen lehet.

Azért is csodálkozok mert itt irogatnak olyan 14-15 évesek, akik már "oráloztak" elég sokat, meg általában szeretik is ezt az emberek, de a bnőmnek még esze ágában sem volt.. Lehet ez azért mert még nem olyan tapasztalt? Van rá esély, hogy egyszer megkívánja?


2009. jan. 20. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2009. jan. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja, ne erőltesd. Én kb 2ésfél évet vártam rá, de megkívánta. Úgyis jobb a megfelelő lyukba dugni.
2009. jan. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Ne vedd rá sehogy, majd csinálja ő magától, ha szeretné. Nem szabad erőltetni, annál rosszabb!! Én a barátomnak 2 év után csináltam. Sosem erőltette, kivárta. Féltem, h nem tudom jól csinálni, h nem lesz jó neki + féltem az ízétől is, mert sok csajtól hallottam, h nagyon rossz íze van, hánytak tőle stb. Tényleg nincs vmi jó íze, sőt elsőre nagyon rossz volt, de már +szoktam és már sokszor le is nyelem. Sőt már ott járok, h már nagyon szeretem orálisan kényeztetni a páromat, imádom, amikor a melleimre vagy az arcomra élvez és már azt is szeretem, ha a számba megy el és le is nyelem az utolsó cseppig. Ne aggódj a barátnőd is fogja majd csinálni. Csak várd ki!! Legyél türelmes!!
2009. jan. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, erőltetni persze nem fogom, csak azért gondoltam, h kérdezek, mert azt mondta, hogy még nem is gondolt rá... Ha pl azt mondta volna, hogy "háát talán, de most még nem", akkor OK, de hogy nem is gondol rá? :-O És akkor azért van, mert még kezdő? És majd sztetek megkívánja? :-P ;)
2009. jan. 20. 01:52
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Igen, szerintem, azért van, mert még kezdő lehet ezen a téren. Persze, h van rá esély, h +kívánja! Biztos, hogy meg fogja kívánni, csak várd ki. Amúgy lehet, h csak azért mondta, h nem igazán gondolt még rá, mert még nem akarja csinálni, majd később. Biztos, h fogja! Ne aggódj! Türelem!!
2009. jan. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat, arra is gondoltam már, hogy pl veszek izesitett gumit, és megkérdem töle, hogy: nem akarod megkóstolni? XD De inkább nem hozom fel többet a témát neki, majd csak eljutunk odáig.... Még azért várom a véleményeket
2009. jan. 20. 11:31
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ne azzal foglalkozz, hogy azok a kis csitrik mit csinálnak, akiken nagykorúság előtt a fél város végigmegy.

Szerintem ne erőltesd. Adj időt neki. Próbálj rájönni, miért nincs hozzá kedve. Minél jobban piszkálod azzal, hogy de miért nem csinálod, annál makacsabb lehet és csak azért sem fogja csinálni. Ha nem érez kényszerítést, hogy csinálja, sokkal jobban megjöhet a kedve hozzá. Egyébként meg attól is függ, mennyi idősek vagytok, mióta vagytok együtt, volt-e már párkapcsolata.

Elképzelhető, hogy attól tart, hogy a szájában mész el. Ez könnyen kiküszöbölhető, ha az orális szexet kézzel fejezi be, vagy orális gumi van rajtad, akkor végig is csinálhatja. Én pl. az elején bekapni nem mertem, a nyalogatással nem volt semmi gond. Nagyszerű móka lehet pl. a tejszínhab lenyalogatása.

2009. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Barátja már volt, de mondtam, h én vettem el a szüzességét.

16 éves, és 7 hónapja vagyunk együtt.. Sok petting volt (nem komoly) aztán egy-két hónapig belevittük a pettingbe az orál-t, de csak én nyaltam-faltam, aztán voltunk együtt rendesen is.

Kézzel szívesen csinálja, de szájjal... Még eszébe se jutott (legalább is azt mondta)

2009. jan. 20. 16:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Sokan undorodnak tőle...késöbb előfordulhat hogy ő is megpróbálná majd, ha ez így történne mindenképp kerüld el hogy a szájábba jusso a cucc, mert attól nagyon rosszul tud lenni bárki de egy kezdő főleg!


Amúgy finoman közelítcsd meg ezzel most megkérdezted, kicsit gondolt rá, de nem kell folyton kérdezgetni, esetleg ha olyan a hangulat rákérdezhetsz újra:)

2009. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és a te barátnődet nem ezekhez a "13 évesen felnőtt vagyok már és lefekszem az elsővel aki szembejön" rlbancokhoz kell mérni!
2009. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!