Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj ha a barátnőmnek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha a barátnőmnek van 10percig kicsi fájdalma ujjazás után a hüvelyében? És meddig lesz még ez neki?

Figyelt kérdés

Ha egyből arra gondoltok h én "durrbele a közepébe" módon csak úgy belenyomtam az ujjam , hát NEM így történt,eleve csak egy ujjam dugtam be neki, aztse mélyre!!!ilyen offolásokat nem is kérek!

Egyébként 15 éves , szűz , és elsőnek csináltunk ijet.

Már több mint 1 éve együttvagyunk , pettingelgetünk , illetve orális szexet gyakorolgatjuk , deh most volt az első hogy ujjal be hatoltam a puncijába(eddig csak csiklóizgatás,nyali fali volt) :P :)


2009. jan. 19. 20:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

elozo vagyok. olyan nincs h a szuzhartyan ne legyen lyuk mert akkor a menstruacios verzes hogy tavozik???

szerintem a szuzhartyanak semmi koze. azt tudtommal ujjal amugyse ered el. (vagyis attol fugg milyen hosszuak az ujjaid:)

egyszeruen ki kell tagulnia, hozza kell szoknia. a huvely nagyon rugalmas, hamar alkalmazkodni fog.

2009. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

debizony van olyan. és általában ilyen esetben orvosi segitség szükséges. aki bemetszi. ez nem vicc.

a szüzhártya meg nem olyan fennt van h ujjal nemlehetne elérni.

2009. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Neki hálaistennek Orgazmusa az mindig összejön , vagyis 10-15 perc folyamatos izgatás után csípőemelgetés,heves nyögés ill. utána szokta mondani h elég....ebből arra következtetek :)


További komenteket várok!!!

2009. jan. 19. 22:02
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
ha a szuzhartyan nincs lyuk az mar patologias. pont ezert kell bemetszeni.
2009. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ha nem szinleli -ami hujeseg lenne ugyh nem hiszem- akkor tenyleg orgazmusa van :D jo uton jartok. a fajdalom hamarosan el fog mulni.
2009. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártya a hüvelybemenetnél van, nem fenn az egekben! Ha belül érez fájdalmat, nem az lehet a baj! Lehet, hogy miközben csinálod, nem tudja magát kellőképpen elengedni, és tudat alatt rágörcsöl a dologra, amikor bevezeted az ujjad a hüvelyébe, mert még mivel szűz, nem igen járt semmi odabenn. Nem tudom nem az lehet-e a baj, hogy erősen csinálod, mert azt mondod nedvesnek elég nedves. Kérdezgesd közben, hogy hogy jó neki, csináld-e gyengédebben, stb. És közben éreztesd hogy szereted (lelkileg)! A körmös hozzászólásról viszont eszembe jutott valami. Nem csak a körmöddel sértheted meg, hanem ha a köröm mellett ilyen kis bőrdarabka kiáll. Azt is simára le kell vágni, ha ilyen van. Bár nem valószínű, hogy ez a baj, azért ideírtam.


Szűzhártya helye:

[link]

2009. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi!majd holnap még átolvasom és talán írok is ,ma késő van már! hnap se feledjetek el ti se írni!Jó8
2009. jan. 19. 22:44
 18/18 A kérdező kommentje:
további válaszokat várok Nagyon szívesen , mert eddigiek alapján nem egészen egyértelmű !
2009. jan. 20. 19:05
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!