Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj ha a barátnőmnek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha a barátnőmnek van 10percig kicsi fájdalma ujjazás után a hüvelyében? És meddig lesz még ez neki?

Figyelt kérdés

Ha egyből arra gondoltok h én "durrbele a közepébe" módon csak úgy belenyomtam az ujjam , hát NEM így történt,eleve csak egy ujjam dugtam be neki, aztse mélyre!!!ilyen offolásokat nem is kérek!

Egyébként 15 éves , szűz , és elsőnek csináltunk ijet.

Már több mint 1 éve együttvagyunk , pettingelgetünk , illetve orális szexet gyakorolgatjuk , deh most volt az első hogy ujjal be hatoltam a puncijába(eddig csak csiklóizgatás,nyali fali volt) :P :)


2009. jan. 19. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes, hogy pettingeltek a "nagy alkalom" előtt! :) Mindent be kell vezetni.

Így az ujjazást is. Itt 2 eset áll fenn: még szűz és az, hogy hiába a bevezetés, csók, simogatás, mégsem elég nedves. De gyakorlás, gyakorlás és gyakorlás. Meg persze ellazulás.

Minden menni fog! :)

Sok sikert!

2009. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan csináld, mert lehet hogy megsértetted a hüvelyét és figyelj hogy tiszta kézzel csináld.
2009. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ha szüz akkor érthető.

csináld ugy hogy elötte nyald egy 5 percig. amig jó nedves nem lesz, és utána dugd be egy ujjadat, ugy könnyebb lesz.

2009. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A körmöd le van vágva rendesen? Bocs, ha megsértettelek ezzel a kérdéssel. De én már találkoztam olyannal, hogy picit nagyobb volt a körme és azért fájt.
2009. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Őh , nem egészen ijen válaszokra gondoltam :P

Mert természetesen volt előtte vagy 10 perc nyali ( írtó nedves volt ) Körmöm persze rendbe , kezem tiszta :P meg nem sértettem, nagyon ügyeltem rá :)

Hanem ugy ezeken kivül normális ha egy kicsit fura érzése van neki...? Én az izmaira gondoltam hogy még nem voltak ijennek kitéve meg stb....

Deh köszi az eddigieket...

További válaszokat Várok!!!!

2009. jan. 19. 20:42
 6/18 anonim ***** válasza:

nem az izmokkal lesz gond.:D

inkább a szüzhártyával. elileg van rajta egy kis luk, de nem mindenkinek valakinek teljesen zárt.

én nem tudodm ez menynire van bent a hüvely nyilástól ,nem vagyok lány, amit tudok azt is itt tanultam a többi kommentből. :D

de az biztos hogy a szüzhártya miatt fáj neki.

2009. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kicsit profibbak szerint is a szűzhártya lenne?És ha tényleg az akkor míg nem fekszünk le minden ujjazásnál ijen lessz,ha ugyanilyen óvatosan csinálom mindig?
2009. jan. 19. 21:30
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem csináld amig megnem szokja. utána meg két ujjal amig megnem szokja és csak utána jöjjön a ... tudod. :D
2009. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

en is pont igy voltam ahogy irod. nekem az elso az kifejezetten kellemetlen volt. a kovetkezo mar jobb. es igy szep lassan 1 ido utan mar nem is fajt es kezdett kellemes lenni. orgazmusom meg igy se volt 1 darabig, de attol meg nagyon elveztem.


szerintem maradj ovatos, ne probalgasd 2 ujjal amig 1 se megy jol. esetleg kerd meg h vezessen, szoljon ha vmi jo vagy ha nem jo vagy ha van 5lete h mit szeretne.

par alkalom es megszokja ;) de ha neki se lesz orgazmusa meg 1 darabig, ne ijedj meg, nem feltetlenul te nem csinalod jol. es o se frigid. egyszeruen ezt is "tanulni kell". a lenyeg h turelmesek es oszintek legyetek.


a legtobb lanynak eleinte csikloorgazmusa van ugyh ujjazas kozben is figyelj a csikora. nyelvvel,ugyanazzal vagy a masik kezzel,ahogy kenyelmesebb. keresd meg a G pontjat, ha arra is nagyon erzekeny (ami normalis:) akkor ne csak ki-be mozgasd az ujjad hanem neha korkorosen is.

2009. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

köszi!értem :p


Deh várom azért a további meglátásokat / válaszokat!!!

2009. jan. 19. 21:49
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!