Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden nő hagyja hogy beleélve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő hagyja hogy beleélvezzenek a szájába?

Figyelt kérdés
minden haverom erröl beszél én hánynék legszivesebben ettől. tényleg szeretitek ezt lányok?
2009. jan. 19. 17:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
nem minden nő szereti.. például én sem..
2009. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Aki tényleg szereti(pl én), az azért, mert a párját boldoggá teszi vele, és nyilván nem azért, mert csokiizű... Ha egy srácnak nincs ilyen igénye, nem csinálják. Nekem ellenérzéseim nincsenek ezzel kapcsolatban, mert tudom, hogy a párom szeret és megbecsül, megalázni ez nem tud. Nem kötelez rá, de szívesen csinálom, mert jobban esik neki, mint ha nem csinálom. Ennyi.
2009. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy állando kérdés, minden no más és más. Mindenki mást szeret és tart izgatunak, de egy kozos bennuk, hogy szereti a párját! Ha a lány benne van és neki is jo ami a legfontosabb, csinálják. De van olyan aki nem birna elviselni és még a probálkozás is csak rossz dolgot szul, undor arckifejezés ne tán okledezés vagy undorral kikopott cucc a zsepibe. Ennél rosszabb szerintem nincs a szerelmednek, hogy igy undorosz idozo jelbe tole. Ha valaki igy áll hozzá inkább meg se tegye. MAjd ha eljott az ideje és képes undor nélkul csinálni. De oszintén ok se vágnak pofákat és oklendezenek ha minket nyalogatnak, pedig ok is kapnak a mi váladékunkbol! Ez elgondolkodtato!
2009. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%
én igen!!!!(L/15)
2009. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én mindenkit hasznosra értékeltem. :D
2009. jan. 19. 21:08
 16/21 anonim ***** válasza:
67%
naná:)
2009. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
35%

Baromság! Akkor Titeket se nyaljanak ki! És a világ legjobb dolgából maradtok ki!

Na, aki ezt lepontozta... Tegyen a felmenőjével olyat, amit én gondolok! Ez szintiszta igazság!+ Mi van? sértve érzitek magatokat? Forduljatok már magatokba! De, utána ne sirjatok hogy a férfiak bunkók, nem elégitenek ki benneteket! MEG ÉRDEMLITEK!!!!

2009. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

a kettő nem ugyanaz.

az inkább olyan lenne mintha belemenstruálnának a számba.

2009. jan. 20. 19:07
 19/21 A kérdező kommentje:
másodszor pedig a férfiak szeretik azt, mig a nők ugy tünik nem mind, tehát nem az h akkor titeket se nyaljanak ki, ha a férfi nem seret nyalni akkor ne nyaljon ettől még lehet a bartnője szereti ha beleélveznek a szájába, és aki meg nem szereti és a barátja nyalni akar az nyalja. nem hinném h itt ez az összefüggés. a lényeg h mindenki azt tegye amit jónak érez.
2009. jan. 20. 19:10
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez fugg a kapcsolattol,hogy mennyire ismeritek egymast es tudtok kinyilni ijen teren egymasnak.En tobb mint 2 evet vartam mig a pasimnak megcsinaltam,es abszolut maga a kivancsisag,meg az h kivantam is hagytam h a szamaba elvezzen..es nem bantam meg..nekjem osiznten tetszet..ez fugg a csajtol..:)
2009. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!