Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden nő hagyja hogy beleélve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő hagyja hogy beleélvezzenek a szájába?

Figyelt kérdés
minden haverom erröl beszél én hánynék legszivesebben ettől. tényleg szeretitek ezt lányok?
2009. jan. 19. 17:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
én igen! /Szmötyi/
2009. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2009. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer hagytam, párom látta, hogy nem volt jó nekem, és azóta nem csináljuk. Mehet az máshova is
2009. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
de azt mondják az a legizgatóbb meg arcra. és lehet velem van a gond mert én nem bírnám ezt tenni egy lánnyal. és engem néznek balf asznak.
2009. jan. 19. 17:18
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem minden nő hagyja, mert nem mindenki szereti. Pont úgy ahogy tenálad is, némelyekből undort vált ki.

Mások meg erre gerjednek, élvezik...

2009. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
A számba még csak-csak, de az arcomra nem hagynám. De van, akit egyik sem zavar, van akit meg mindkettő. Egyén függő :)
2009. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Ne élvezz egy lány arcára/szájába, hacsak előtte nem beszéled meg vele. Ne erőltesd, mert akkor lehet, hogy csak miattad csinálja.

Én sose hagynám.

2009. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
Baromság! Akkor Titeket se nyaljanak ki! És a világ legjobb dolgából maradtok ki!
2009. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Szia,


Változó, van, hogy én magam nem hagyom máshová, van amikor egyáltalán nem is kényeztetem szájjal... oldja meg alapon.

Igazából nem undorítónak tartom, csak néha a ffiak ilyenkor kicsit hmmmm tudnak bunkók is lenni, és ha épp romantikusan akarsz a pároddal lenni nem biztos, hogy nyerő 5let részükről a szájba, arcra élvezés.....

Amúgy szerintem tud jó érzés lenni....

2009. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Nem, nem minden nő hagyja, mert sokan undorítónak tartják. Én mondjuk nem tartom annak, mert ha a barátom csinálja nekem a nyelvével akkor én is megteszem ezt neki. ÉS hát nem is olyan rossz az:) persze mi már régóta együtt vagyunk, a kapcsolatunk elején ő se erőltette meg én sem akartam igazából. De hát azóta megváltozott a véleményem:P (meg hát kevesebb papírzsepit kell elhasználni:P hihi)

2009. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!