Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok keseredve mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elvagyok keseredve mit csináljak hogy élvezzem az anális szexet és hogy hamar megszokjam ezt a számomra uj dolgot?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném kiprobálni a barátommal az anális szexet csak nagyon félek. probáltuk már 2szer de abba hagyattam vele mert nagyon nagyon fájt , pedig éppen hogy csak "betette" .
2009. jan. 19. 11:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ha a végbél sejtjei nem képesek regenerálódni, akkor egy műtét után hogy sikerül nekik nagyokos? vagy épp egy fasza székrekedés után? érdekes, akkor én nagyon különleges lehetek, hogy az ottani sejtjeim is képesek a regenerálódásra...
2009. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Valóban jó, de csak akkor ha tényleg akarod és rá vagy hangolódva. Sajnos sokan végletekben gondolkodnak, amikor az anális szexről van szó. Akik ellenzik, rögtön azzal jönnek, hogy meglazul az izom és pelenkázni kell majd. Vagy hogy egészségtelen, meg ez perverz és beteg dolog. Ez nem igaz, viszont tényleg nem szabad túlzásba vinni.

A te esetedben az a megoldás, hogy nem erőltetitek. Úgy semmiképpen sem lesz jó, mert a stressztől összehúzódik a záróizom.

Egyébként meg az análszexnek nem az az egyetlen formája, hogy a popsidba hatol. Sőt nem is így kell kezdeni. Próbáljátok nyelvvel és ujjakkal. Tanuld meg élvezni, hogy aztán el tudj lazulni.

Ha viszont nem élvezed/akarod, akkor ne csináld, úgy semmi értelme, és úgy tényleg káros is lehet.


A barátnőmmel többször csináltuk már, de csak fokozatosan lehet eljutni a behatolásig.

2009. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Jah, még egy kiegészítés a sejtregenerálódáshoz. A sejtek sehol sem regenerálódnak a szervezetben, a szövetek tudnak regenerálódni.
2009. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nekem már most hányingerem van, hogy a válaszokat olvastam. pedig nem vagyok konzervativ tipus...

(csak vélemény volt)

2009. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
te fiu lány vagy???
2009. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nekem is hányingerem van a sok földhözragadt ,tudatlan embertől, akik úgy válaszolnak egy kérdésre, hogy nem is a kérdésre válaszolnak és nem tudnak az adott témáról semmitsem, így kitalált baromságokkal ijesztgetik szegény lányt...
2009. jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
lány vagyok:))) hát nemtudom hogy tényleg kiprobáljuk-e.. akarjuk mind ketten csak nem is tudom maradjon igy azt kész:)))) majd egyszer!!!! XD ennyi ijesztö válasz után tartozkodom..:D
2009. jan. 23. 15:20
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!