Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok keseredve mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elvagyok keseredve mit csináljak hogy élvezzem az anális szexet és hogy hamar megszokjam ezt a számomra uj dolgot?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném kiprobálni a barátommal az anális szexet csak nagyon félek. probáltuk már 2szer de abba hagyattam vele mert nagyon nagyon fájt , pedig éppen hogy csak "betette" .
2009. jan. 19. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Mert majd úgy jársz, mint egy két válaszoló az oldalon. Mert a pasijuk annyira akarta, belementek (nem baj, hogy fájt, a pasinak jó volt) azóta meg pelenkát hordanak... És ez egész életükben így is fog maradni.

Van még itt egy-két ilyen kérdés, használd a keresőt, őt le van írva, hogy hogyan kell a terepet előkészíteni stb...

De ha nem megy, sztem ne erőltesd...

2009. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Semmit! Az anális szexet nem kell szeretni meg élvezni. Végül is nem az a normális módja a szeretkezésnek. Kérdés, hogy miért akarod. Ha azért mert te is vágysz rá, akkor sok türelem, ellazulás síkosítás stb.. Ha azért mert a párod akarja és erőlteti, akkor küld el a rákba. Nekem ez az utóbbi jött le a leírásodból.
2009. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Ne légy elkeseredve! Nem minden nőnek jön be a szeretkezésnek ez a formája! Valahol nem is ez a normális. Nem vagyok prűd, Én is kipróbáltam párszor, nem élveztem Én sem. Nincs benne semmi jó szexuálisan, ráadásul egészségileg sem tesz jót! Szerintem ha ennyire nem megy, akkor tényleg ne erőltessétek, mert tudat alatt rossz élményként fog megmaradni benned! Nekem pl. utána már a normál szextől is elvette a kedvem aznap éjszakára!

Magyarázd el a párodnak, ha értelmes, épeszű férfi, akkor meg kell, hogy értse!!


Üdv: Haven

2009. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Szia...azért írok, hogy kicsit erősítsem a másik oldalt is és valóban a kérdésedre válaszoljak, mert úgy látom eddig csak lebeszélni akartak róla...

Én épp így voltam mint te... egy év alatt 2x próbálkoztunk a párommal, nem azért mert ő kényszerített, én is akartam...de valahogy nem ment, fájt, rossz volt, stb. lassan már két éve leszünk együtt és még csak most, egy hónapja jöttünk rá a nyitjára... előtte a kényeztetés megvolt, a tágítgatás megvolt, a nedvesség megvolt...és most rájöttünk! a pózzal volt baj... eddig kutyában próbáltuk, most pedig megpróbáltuk misszionáriusban is, igaz, így is fáj mikor beteszi, de kb 1 percig csak. Utána nagyon jó érzés, és egyáltalán nem fájdalmas :)

Itt van néhány tipp, hogy biztos lehess a dolgodban: először is fontos, hogy előtte nagyon sokat kényeztessen kézzel, szájjal... nekem az tetszik a legjobban, mikor egyszerre ujjazza a puncimat és a fenekemet, és még közben a csiklómat is tudja nyalogatni...nem tudom hogy csinálja, olyan mintha nem is egyedül lenne :D mikor már két ujját is be tudja tenni a popsidba úgy hogy az ne fájjon, akkor próbálkozhattok a behatolással... legyél nagyo nedves, vagy használjatok síkosítót, de úgy is jó, hogyha a puncidról átkenitek a farkára meg a popsidra...abban a pózban csináljátok, amit írtam, ne kutyában! és mikor bedugta a makkját, álljon meg, ne tolja tovább... ilyenkor fáj egy kicsit, de hamar megszokod és elmúlik...ha elmúlt, akkor tolhatja tovább, és majd te irányítod, mikor milyen mélyre mehet és milyen gyorsan csinálhatja...meglátod a végén nem is kellesz rászólnod mert jól fog esni akárhogy :) ja, és használjatok óvszert a fertőzések elkerülése végett!

Azoknak a meséknek pedig, hogy ha így csinálod be fogsz csinálni, nem kell hinni...ekkora bajt csak akkor okoz az anál szex, ha minden nap csináljátok... de ha mértékkel élvezitek (havonta 1x-2x) , akkor semmi bajod nem lehet...nőgyógyásztól kérdeztem meg, ugyhogy tudom :)

2009. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Családban nálunk van nőgyógyász.... Leírom mit mondott (csak e előző válaszra reagálva):


A végbélnyílás sejtjei olyan sejtek, melyek ha sérülnek nem képesek regenerálódni. Ezért elég az is, ha csak egyszer rosszul sül el a dolog és máris pelenkás vagy...

Szóval nem tudom, hogy a Te nőgyógyászod mi fajta, de ... ezzel neki is tisztában kéne lennie... és minimum ezt elmesélnie...

2009. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
48%

Na ne ijesztgessük már a lányokat a negatív hatásokkal. Gondoljatok bele az a "termék" ami ott normálisan kijön az is van néha olyan vastag mint egy férfi pénisze és nem okoz semmilyen gondot.

Persze nem kell mindennap csinálni, csak ünnepekkor.

2009. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

tök egyszerű pléda:


Lyukaszd ki egy zacsi sarkát nyomj ki belőle valamit és utána ugyanott próbálj benyomni valamit.... Ami alapvaetően kijárat, az nehézkes bejárat funkcióban...

2009. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
utolsó válaszoló ez igen tök jól leírtad !!! Egyébként én is ellenzem a szex ezt a formáját !! Nem erre való eza nyilás és kész !!
2009. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
67%
imádom az olyan összehasonlításokat, amiknek semmi közük egymáshoz
2009. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát én nemtudom azt mondták nagyon jó csak az elsö pár alkalom kellemetlen. meg sok sikositó kell..
2009. jan. 19. 16:50
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!