Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Eljutottunk odaig, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljutottunk odaig, hogy kezzel csinaljuk 1 masnak... de o olyan undorral nyul hozzam, hogy elmegy az egesztol a kedvem Undorodik tolem a baratom?

Figyelt kérdés
...es ide is csak ugy jutottunk el h en tettem ,,oda\'\' a kezet... ha en csinalom neki azt szereti (legalabbis azt mondta) ... a szex pedig egyaltalan nem erdekli (velem) fel tolem vagy undorodik ? 1 eve jarunk ... nem tudom hogy mi lehet vele :(
2009. jan. 18. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Küldj egy képet megmondom :)
2009. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
hany evesek vagytok? szuzek vagytok?
2009. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17 evessek vagyunk mind a 2 en ... es szuzek ...
2009. jan. 18. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Nem undorodik, hanem szerintem nagyon parázik és fél, hogy megtörténik az első. Ne erőltesd ha ő még nem akarja!
2009. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Vagy esetleg a fiukhoz vonzodik valojaban.
2009. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

beszelj vele nyiltan. kerdezd meg h keszen all? de elotte nyugtasd meg h barmit mond, nem fog elvesziteni. h varsz ra ha erre van szuksege.

esetleg kerdezd meg h mi a gond veled.

ha undorodna toled, nem lenne veled.

xtem csak szokatlan neki a hekyzet. 1 ideig ne kezdemenyezz semmit, nezd meg h mit tesz.

2009. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!