Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mirt van az hogy ha gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirt van az hogy ha gumi nelkul szeretkezunk minden jo, de ha gumival akkor erzem hogy csipi a huvelyt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 18:52
 1/5 anonim válasza:
89%
lehet, hogy érzékeny vagy allergiás vagy rá. Próbáljatok ki több fajta gumit!
2009. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy voltam vele, egy idoben nem birtam elviselni nagyon csipet hiába voltam felizgulva rendesen. Le is álltam a gumival egy jo pár évre. Most nem szedhetek egy darabig gyogyszer, igy maradt az ovszer, de már szerencsére nincs semmi bajom vele, akár milyen fajtát használok. Biztos, hogy érzékeny vagy rá! Probáljál másfajtát is és ha az se mukodig irassál fel gyogyszert!
2009. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Latex vagy a spermicid miatt lehetséges.

Milyen óvszer?

Próbáljatok ki többfélét. Ha minddel gond van, akkor latexallergia.

2009. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindekinek a valaszt:*:*:*
2009. jan. 17. 22:26
 5/5 anonim válasza:
én sem birom,bitos allergás vagy rá szerintem szedj gyógyszert.
2009. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!