Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esely arra, hogy ha...

Mennyi az esely arra, hogy ha gumi nelkul szeretkezunk de 100% hogy nem elvezek bele hogy teherbe esik?

Figyelt kérdés
Ma a baratnommel megkivantuk 1mast de nem volt ovszer nallunk..es anelkul csinaltuk..de nem elveztem bele mert o fejezte be kezzel..csak most be van parazva attol az elofojadektol h attol nem e lessz valami baja.Mondjatok valamit mit gondoltok?:(Bele elvezni nem elveztem bele mert kihuztam s o csinalta kezzel...de attol tenyleg lehet baja?attol az elofolyadektol?v az mindig folyik 1atlalan?
2008. nov. 14. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem végeztem erről statisztikát, szóval lehet, de nem biztos.
2008. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem élveztél bele, nincs sok esély a teherbeesésre!!!
2008. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
5%-kal számolj.
2008. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Az előváladék tartalmaz spermiumot. 1 db kell a megtermékenyítéshez, tehát van esélye. Esemény utáni tabletta ügyében érdeklődhettek egy nőgyógyászati ügyeleten. Igaz hogy hatalmas hormonadagot tartalmaz, gondoljátok át. minden jót : ili
2008. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
90%

Hát... attól, hogy nem élveztél belé, még lehetséges, hogy terhes lesz. Az előváladék igesnis tartalmaz spermiumokat, szóval biztosabb a dolog, ha vesztek egy terhességi tesztet, attól nem lesz semmi baj!! És legközelebb, ha ilyen spontán dolog elé kerültök, inkább szánjátok rá azt az 5 percet, és szaladjatok el óvszerért!!

Remélem, minden oké lesz!

D

2008. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
72%
akció elött gondolkozni kellene..legközelebb gumival!!!
2008. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
50-50%. Vagy igen, vagy nem.
2008. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hat igen de hiaba veszunk terhessegi tesztet.az csak 2 hetre ra mutatja ki kb h van e gond vagy sem.aztan meg ha lessz is mar nincs mit tenni!de ha jol tudom erre eleg keves az esely..sokan csinaljak gumi nelkul meg sincs baj belole..altalaban!remelem nem lessz semmi gond..maskor is csinaltuk mar s akkor sem volt de attol gondolom meg nem kizart
2008. nov. 14. 22:02
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Remélem megnyugatásul szolgál: Én 5 éve így szeretkezek a párommal, ráadásul elég sűrűn:D és soha nem estem teherbe ez idő alatt. (Lekopogom) De nem mindenki egyforma. Vigyázni kell az ilyen dolgokkal, főleg ha még fiatalok vagytok, mert nem játék!
2008. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Én meg így születtem juhú...Itt sem a koton sem az esemény utáni nem ismert fogalom?
2008. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!