Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esely arra, hogy ha...

Mennyi az esely arra, hogy ha gumi nelkul szeretkezunk de 100% hogy nem elvezek bele hogy teherbe esik?

Figyelt kérdés
Ma a baratnommel megkivantuk 1mast de nem volt ovszer nallunk..es anelkul csinaltuk..de nem elveztem bele mert o fejezte be kezzel..csak most be van parazva attol az elofojadektol h attol nem e lessz valami baja.Mondjatok valamit mit gondoltok?:(Bele elvezni nem elveztem bele mert kihuztam s o csinalta kezzel...de attol tenyleg lehet baja?attol az elofolyadektol?v az mindig folyik 1atlalan?
2008. nov. 14. 20:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk így...de még nem lett semmi (nem is a gyerek a cél csak az élvezet). Mondjuk stabil a kapcsolatunk és egy baba sem okozna nagy gondot.


De azért ne játszatok a tűzzel, ha nem stabil kapcsolat és nincs meg az alap egy esetleges gyerek felneveléséhez.

2008. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Pontosan így fogant meg második gyermekünk. Pedig csak egyetlen alkalommal csináltuk így és kezdők sem vagyunk szex terén. 11 éve vagyunk házasok. :-)

Ha ezt most megússzátok, akkor többet ne kísértsétek a sorsot, ha nem akarjátok megtartani.

Szomorú, hogy ilyen esetek miatt vetetnek el mások babát, mi pedig most vesztettük el 9 hetes embriónkat, akit szerettünk és vártunk.

2008. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%
22:17-es válaszadó, lehet hogy meddő vagy Te vagy a párod (ez is benne van a pakliban ), vagy tényleg szerencsétek van. (a hülyéknek mindig.) Nem kell bíztatni az embereket a felellőtlen együttlétekre.
2008. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
felelőtlen, elírtam
2008. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi peteéréskor voltunk így együtt hogy nem élvezett belém a férjem (azért mert nem jutottunk el odáig mert totál kifáradtunk) és ma teszteltem pozitívat. De mi próbálkoztunk a babával. És ahogy írtam nem direkt voltunk csak így együtt hanem mert elfáradtunk. Szóval inkább gumit vegyetek ha nem akartok babát!
2008. nov. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
22:17-es válaszoló vagyok, és nem bíztatok senkit felelőtlenségre, le is írtam, hogy NEM JÁTÉK! Valamint nem vagyok hülye! És nem kell beválaszolgatni. Teszem hozzá: NEM vagyok meddő és a páromnak sincs semmi baja... A kérdező véleményeket kért, nem egymás fikázását!
2008. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
bemászik még a combról is, ha esetleg csúszós utat talál addig a bizonyos bejáratig
2008. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
77%
dehogy mászik fel el ne hidd! Tudod mekkora az a kis sejt? 1 cm-t több mint 1 óra alatt tesz meg. Mire feljutna a hüvelyig addig elpusztul...
2008. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!