Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen úgy szeretkezni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen úgy szeretkezni, ha közben valamilyen zene is szól? Nem vonja el a figyelmet?

Figyelt kérdés

Gondolom ilyen romantikus, nem? :)

A barátom így akarja csinálni, de nekem ez lenne az első. Nem vonja el nagyon a figyelmet, vagy egyáltalán milyen ez az egész? Igazság szerint nem nagyon tudom elképzelni, hogy szól a zene, mi meg közben szexelünk.


2008. jan. 15. 17:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

jó, nem rossz.. nem vonja el a figyelmet de ne, hogy Linkin Park-ot nyomjatok be! mert az elég furcsa lesz!


Üdv.: Vista

2008. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a zene jó, ha szól szex közben...

persze nem mindegy milyen zene :)

én pl. 16,5 vagyok :) 1 hónapja vesztettem el a szüzességemet, engem ugyancsak ellazított a zene,(timbaland-apogalize) szerintem feszültség oldó, arról nem is beszélve, hogy azóta meghallom azt a számot egy kis mosoly lopodzik az arcomra akaratlanul, és nagyon jo érzés fog el :) szerintem maradandó emlék az elsőnél...

a későbbiekben is rakott,rak be zenét, de igazán már felse tünik, ha belegondolok.. :) inkább csak azért hogy a szobán kivül ne halljanak semmitse, meg forditva se :)

szóval szerintem mehet a zene,sőt elsőnél kifejezetten ajánlom, a későbiekben meg ugyse veszed majd észre, hisz csak a párodra fogsz figyelni :)

2008. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!