Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen úgy szeretkezni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen úgy szeretkezni, ha közben valamilyen zene is szól? Nem vonja el a figyelmet?

Figyelt kérdés

Gondolom ilyen romantikus, nem? :)

A barátom így akarja csinálni, de nekem ez lenne az első. Nem vonja el nagyon a figyelmet, vagy egyáltalán milyen ez az egész? Igazság szerint nem nagyon tudom elképzelni, hogy szól a zene, mi meg közben szexelünk.


2008. jan. 15. 17:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
mi a párommal mindig is így szexelünk.szerintem nincs benne semmi fura.minket zavar is ha csöndben csináljuk.ez romantikus is(persze ha közben nem rockot hallgattok :D ).nyugodtam próbáld ki, és majd meglátod, hogy neked így jó vagy nem. a párod biztosan megértha neked nem tetszik.
2008. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked nem szimpi, mond meg párodnak, hogy az első ne így legyen, utána majd kipróbálhatjátok úgy is, ha már nincs az első para...

Amúgy jó a zene, nem vonja el a figyelmet, de persze nem mindegy milyen zene. Ne legyen rádió, mert az váltakozó stílust játszik. Nem baj, ha nem ismert zene, arra jobban figyel az ember. Legyen valami kellemes lágy aláfestő zene, mondjuk Portishead, vagy George Michaelnek is van egy ilyen albuma.

Sok sikert és ne parázz, lazíts!!

2008. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátom,akivel egyszer eljátszottuk,h winamp tele zenével,és random mód.Mindig az éppen aktális szám ütemére mozogtunk:)Nem volt egyszerű,de remek érzés kárpótolt.Igaz ekkor már összeszokott pár voltunk,és ismertük a másik minden kis rezdülését.
2008. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb dolog!:) Én nagyon élveztem,a párom tiltakozott egy ideig de aztán beadta a derekát,és belátta,hogy mégis jó ötlet volt!Nekem itt az oldalon egy egész listát írtak a válaszadók (köszy nektek!)...Nagyon romantikus,és élvezni is fogod (szerintem).Ha nekem az elsőn zene szólt volna,én lennék a világ legboldogabb embere!Pusz,sok sikert,no para,lazíts,add át magad a párodnak!Üdv.:Bea
2008. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Valahol olvastam, hogy zene nélkül sokkal jobb! Van benne valami igazság, mert akkor sokkal jobban "koncentrálsz" a másikra és az általa kapott érintésekre is! Az érzékszerveid jobban "figyelnek" a apró kis érintésekre és ilyesmik! A zene abban hátráltathat, hogy kizökkent a saját ritmusotokból és a zenét követi, ami nem feltétlenül élvezetes valamelyikőtök számára! Bár ez szerintem mindkinél más lehet!
2008. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egyáltalán nincs jelentősége a zenének. Amikor nálunk szól a zene (mi évek óta együtt vagyunk) én speciel nagyon ritkán veszem egyáltalán észre, hogy szól vmi... olyankor csak a pasimmal foglalkozom. Nálam nem befolyásol semmit általában.
2008. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a tv megy, miközben szeretkezünk. Egyeltalán nem zavaró. Sőt ha nem szólna és esetleg van még valaki otthon nálatok, akkor a csend lenne rossz, mert minden kinti zaj elvenné a figyelmed. De gondolom az elsőt "kettesben csináljátok", otthoniak nélkül:).

Én fel sem figyelek már arra, hogy szól valami körülöttünk. Figyelj a párodra és hidd el, felejthetetlen lesz! Sok sikert és jó szórakozást!:)

2008. jan. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja,engem például zavar ha szól a tv vagy a zene,másnak meg úgy jó.
2008. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

talán képzeld el!!!

hogy eggyütt vagytok és közben a kedvenc lassú zene szól a hifin...

úgysem a zenére figyeltek

am meg olyan hallkra veszitek amilyenre akarjátok és akkor még súgni is tudtok egymás fülébe:D:P

2008. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia:)Én szombaton voltam együtt a barátommal,és mi is zenét hallgattunk.Be kapcsolta a hifit,halkra vette,és miközben smároltunk hallottam is valamit,de utánna annyira nem figyeltünk rá,hogy ha vissza emlékszem olyan mintha nem is szólt volna semmi!Nyugi nem a zenére fogsz koncetrálni,az tuti.
2008. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!