Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rossz az ha csak az izgat fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz az ha csak az izgat fel akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves mások szerint nagyon szép és csinos,okos lány vagyok.A hasonló korú barátnőim ,lány haverjaim mostanában folyamatosan szexuális kalandokba bonyolodnak,haverokkal és alig megismert helyes pasikkal,és tök jókat mesélnek róla !És az a rossz,hogy én ilyenkor olyan irigykedve hallgatom őket.Nekem idáig egy hosszú 4éves kapcsolatom volt és vele feküdtem le!Miután vége lett bánatomban volt még1,de nem élveztem,csak játszottam magam,hogy milyen jó(ott voltam,mozogtam úgy tettem mint aki élvezi,de legbelül olyan elképesztően üres voltam,a srác szerencsére nem vette észre,azt mondta nagyon jó volt és kész volt,láttam is rajta) ..Nem vagyok érzéketlen IMÁDOM a szexet és a sráccal akibe nagyon szerelmes voltam egyszerüen IMÁDTAM a , és akkora szenvedéllyel támadtam le,hogy csak na.Teljesen megvaditott és nagyon jó és intenziv volt a szexuális életünk .

Most,hogy vége én is szivesen bonyolodnék kis rövidebb kalandokba(mersze mértékkel és védekezve) de nem vagyok képes!Nem az a baj,hogy nem jönnek oda hozzám a pasik és nem próbálkoznak be,mert nagyon is jönnek..és sokan tetszennek is...de ha nem vagyok oda egy pasiért,én nem találom izgatónak vele a szexet!Sokszor van,hogy elmegyek a barátnőimmel egy buliba és elhatározom ,hogy most majd lefekszem valakivel, ha tetszik valaki,még iszok is vmennyit,hogy hátha akkor menni fog,de amikor ott van hogy megismerkedek egy helyes sráccal,és kavarunk,flörtölgetünk , amint a srác megemliti a dolgot,hogy leléphetnénk vagy egy menjünk át egy másik szobába...rögtön..esküszöm vmi hányingerféleség tör rám .vagy nem tudom igazából nem is ez,csak kellemetlen érzés,egyetlen porcikám se kivánja ...és ez már nagyon zavar,pedig tetszik a srác!A szexben azt hittem elég az ha valaki bejön Neked..de nekem az kell,hogy kész legyek egy pasitól,hogy remegjek ha csak meglátom,és hevesen verjen a szivem !és akkor mindenre kész vagyok...

Az is gáz ha mások rácsodálkoznak ,hogy egy ien szép,vagány ,életvidám csajszinak ,hogyhogy nem voltak még ilyen kapcsolatai,mindig azt mondom azért,mert én többre tartom magam,mint,hogy ismeretlenekkel összefeküdjek...de ez nem teljes mértékbe igaz.Persze az gusztustalan ha valaki füvel -fával összefekszik,de mértékkel sztem elfogadható az,ha valaki élvezzi az életét és néha van egy-két könnyebb kapcsolata..Én is úgy lennék ilyen,de egyszerüen mégse vagyok képes rá :(

Szóval a kérdésem más is van igy vele?vagy csak én vagyok ilyen furi?És lehet rajta változtatni?és hogy egyáltalán miért vagyok ilyen?:( Talán lehet,hogy túl komolyan veszem.. egyszerüen megvan mindenről a határozott értékrendem.Ha olyan emberrel csinálom akivel szeretjük egymást akkor a világ legcsodálatosabb érzése...!!!!

És ha csak a testi vágy hajt,az milyen??A tested kielégül de a lelked nem...vagy másoknak igen??:S

Én úgy érzem néha,hogy igy lemaradok valamiről az életben,és ki nem állhatom,hogy nem tudom könnyebben venni a dolgokat =(


2009. jan. 16. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Élvezd az életet, hogy ezt miképp éred el, az a Te dolgod.
2009. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
ÓÓÓÓÓÓ!Végre egy lány,aki nem csak a testével szexel!ez nagyszerű!szerintem inkább a barátnőid meg a kortársaid értékrendjével van a baj!szerintem igazán becsülendő,hogy egy fiatal lány lelki gyönyörnk éli meg a szexet és nem tudja akárkivel megtenni!erről szól...szeretkezés....amihez kell a Szerelem!és nagyon szomorú,hogy manapság a lányok akár pár órás ismerettség után is képesek valakivel lefeküdni!nem mondom,h nem kell egy-két egyéjszakás kaland az életbe,de ha lebelül nem erre vágysz,akkor nem kell eröltetni cska azért,hogy beilleszkedj a felszínes lányok közé...becsüld magad továbbra is,szerintem nem maradsz ki semmiből!Mások sajnálhatják,akik nem ezt érzik a szexszel kapcsolatban!
2009. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem tök normális a hozzáállásod. Addig örülj, amíg nem azon kapod magad, hogy egy kis k*rva vagy...


(Jöhet a lepontozás :D )

2009. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
92%
Nem kell félj, nem maradsz le semmiről szerintem. :) 20 éves vagyok...megtaláltam életem szerelmét aki szintén 20 éves...még mindketten szüzek vagyunk bevallom. És nem érezzük ugy hogy lemaradtunk volna vlaamiről, mert boldogak vagyunk egymással. :) Ez az egyetlen dolog amiről le lehet maradni: boldognak lenni. Nem veszed tul komolyen, mi ketten is igy vagyunk vele.
2009. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Az irásod alapján csak egy valamit tudok mondani. Te nagyon normális, jóérzésü. és jólgondolkodásu lány vagy. Azt hiszem szerencsés ember lessz az aki a párod lessz. Előttem már leirtak minden mást.
2009. jan. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Ne butáskodj! Nincs abban semmi rossz, ha a lelki oldalát is élvezed a szexnek és nem vagy képes csak úgy összefeküdni minden jöttmenttel egy buliban. Ezt a tulajdonságod becsüld meg! Attól, hogy a barátnőid összefekszenek mindenkivel, Neked nem kell! Leírtad szinte, hogy neked mire van szükséged! A helyedben azon dolgoznék, hogy ismét megtaláljam azt amire szükségem van.

Fel a fejjel!


20/F

2009. jan. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Követendő példa vagy és őszintén leborulok előtted.

Kár, hogy nincs a magadfajta nőkből manapság (sokkal) több.

24/F

2009. jan. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


ahogy a többiek írták, a te hozzáállásod a normális, és a követendő példa. én is ilyen vagyok, csak akkor jó igazán a szex, ha azzal csinálom akit szeretek, és vonzódok. nekem is voltak egyéjszakás dolgaim, de messze nem azt az élményt nyújtotta, mint amikor a nagy szerelmeimmel voltam. utána meg úgy éreztem mgam ráadásul, mint egy kifacsart szivacs, üresség volt bennem, ahogy Te írod. ne akarj kalandokba bonyolódni, mert a természeted ellen követnél el erőszakot. ne kövesd a barátnőket, és hidd el nem maradsz le semmiről, sőt olyan pluszt fog nyújtani az érzés, hogy te csak szerelemből teszed, amiről a bnők csak álmodhatnak. jó úton jársz, tényleg elismerésem.

2009. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló cipőben járok, de én szinte ránézni sem nézek rá másra, hogyha valakit szeretek, legalábbis nem úgy.

És ez sajnos akkor is így van, ha éppen nem vagyok foglalt.

Szeretem, és ezért senki másra nem tudok úgy tekinteni, hogy mi lenne, ha... (beszélgetésre gondolok első sorban, vagy picit bensőségesebb dologra, de nem mély kapcsolatra)

És én is így vagyok ezzel, mint te. Ugyhogy ezek szerint én is megnyugodhatok, hogy semmi probléma nincs.

ÉS tényleg örülj neki, hogy benned még megvan ez az érték.Nem hinnéd mennyien meg tudják ezt becsülni, és mennyire tudják értékelni azt, hogy valaki még "normális".

2009. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!