Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Engem izgat ha az arcomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem izgat ha az arcomra élveznek! Ez gusztustalan? Vagy más is van vele igy?

Figyelt kérdés
engem izgat ha az arcomra élveznek!ez gusztustalan? Vagy másis van vele igy?
2009. jan. 14. 16:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
20:28-as írojának üzenem hogy igaza van mindenbe !!
2009. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
72%
ha valaki azt mondja, hogy mindenki maskent szereti vagy izlesek es pofonok, akkor azt el lehet fogadni. De konyorgom ne jojjunk mar azzal a valasszal, hogy hogy nem lehet szeretni, mert az a parod meg ilyenek, en is imadom a parom, de ezt gusztustalannak tartom es ertekelem ha ezt tiszteletben tartjak.
2009. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
18%
TE EGY GUSZTUSTALAN EMBER VAGY!!!!
2009. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
49%

Hali!A kérdésre a válaszom:Igen,lehet hogy gusztustalan.De ez nem számít semmit ha élvezed.Tiszteletben tartom azokat akik egyáltalán nem díjazzák ezt.Akkor mondanám megalázónak ha egyoldalúan csak a férfi élvezné.A másik dolog a beíróknak hogy az ondót nem sorolnám véletlenül sem izzadság vagy egyéb "váladékokhoz".Alapfelfogásom szerint,ha két ember szereti egymást,megvannak a higiéniás feltételek,akkor bármit lehet AMI JÓL ESIK MINDKETTEJÜKNEK.Ez esetben a férfi megajándékozza szerelmét "nektárjával",és jó esetben a nő tudja értékelni hogy a férfi neki szánja és nem másnak.Persze azért nem minden alkalomkor így kell csinálni, de néha miért ne?Fő a változatosság!

(Egyébként az ondóban kevés a kalória,íze pedig a férfi étrendjétől változhat)

2009. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
78%
Ne hallgass az ilyen majmokra. Engem is nagyon izgat és a páromat is és ennek nagyon örülök :) Szeretem ha az arcomra, számba élvez:) Nem kellett volna feltenned a kérdést mert itt nagyon hülye frigid emberek vannak. Ugyhogy ha izgat csináld miért ne:)
2009. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
48%
Itt nem arrol van szo, hogy ki milyen! Ti akik annyira szeretitek miért oltjátok le azokat akik nem! Akár mit irtok akkor is ez lesz a válaszuk. Senkit nem kell lenézni és megbántani ezért, se azt aki nem szereti se azt aki szereti.
2009. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
76%
hali.én szivesen csinálnám a barátomnak de o nem szeretné sajnos:(de nekem is tetszik a dolog
2009. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyunk egyformák, és ne is akarjunk egyformák lenni. Ne erőltessük ami nem zsigerből jön se magunknak, se a párunknak, mert nincs annál kiábrándítóbb - szerintem-, mint amikor lehet látni egy nőn, hogy rögtön elhányja magát (...), de mégis csinálja! (Én egyébként nő vagyok, és híve az efféle játékoknak.)
2009. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Jozso89 válasza:
Nekem is asszonyka kérte, hogy élvezzek az arcára. Akik lehurrogják prúdek vagy nem szeretik a párjukat. Ennyi az egész :D Lehet itt vagdalkozni ez az igazság és amég a hazugság jól van tálalva senkit sem érdekel az igazság!
2019. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!