Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Engem izgat ha az arcomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem izgat ha az arcomra élveznek! Ez gusztustalan? Vagy más is van vele igy?

Figyelt kérdés
engem izgat ha az arcomra élveznek!ez gusztustalan? Vagy másis van vele igy?
2009. jan. 14. 16:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
22%
Tipikus férfi hozzászólás...a saját arcodba verni is élvezet lenne ha lehetőség lenne rá? Vagy azt már nehezebben viselnéd ha tiszta ondó lenne az arcod?
2009. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem elítélendő!

Én élvezem, és a párom is:)

2009. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
29%
Ez jo volt nagyon :-) Én is megnézném, hogy mennyire élvezni, foleg ha le is kéne nyelnie. Ezeket a noket se nagyon értem, hogy mit lehet benne élvezni??? Mi olyan jo benne mikor tiszta trutyi a fejed meg a szád? Ezt leirhatná valaki!
2009. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
50%

Engem is érdekelne!...a férfiak imádják azt hangoztatni hogy a nőknek milyen jó a szopás és ha tele van mindenük spermával...Tévednek!


Amúgyis...miért élvezet egy férfinak, hogy a szeretett párja arcába lötskölheti teste váladékát...Hisz gondolom nem vizelné le a lányt nem dörzsölné hozzá az izzadt hónalját, és nem kenné rá a taknyát se...az ondó egy ugyanolyan váladék csak izgatóbb helyzetben jelenik meg mint a fentiek...a férfiak miért nem képesek átlátni, hogy ezt csak ilyen érdekes gondolkodású nők tudják élvezni?

2009. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egyáltalán nem gusztustalan, én is imádoom (:

Ha valakik szerelmesek egymásba, akkor semmijüktől nem szabadna undorodniuk. Ez a gusztustalan, és nem az arcraélvezés..

2009. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
42%
Akinek nem jon be a dolog teljesen lepontozátok! De senki nem mondja el mit élvez benne? De ne azt irjátok, hogy már a párom igy meg ugy, meg hogy neki milyen jo! Neketek lányok mi a jo benne?
2009. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
77%
Ez az ha valaki nagyon szerelmes nem ezt csinálja a párjával! Ezzel a not alázzák meg, nem értem azokat a noket akik ezt hadják akár milyen szerelmesek is. Imádoma barátnomet és nem lennék képes az arcára verni! K..val más, mert az nem a te mindened az csak egy no akit kihasználd de a barátnodet tiszteled nem? Akkor miért teszitek!????
2009. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek mas mashogy tetszik van aki szereti van aki nm es ez sztem nm gusztustalan:P
2009. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
91%

Meglehetősen negatívan álltok hozzá a kérdéshez és komoly indulatokat váltott ki a kérdés.


Az az érdekes, hogy senki nem mondta azoknak akik ezt gusztustalannak tartják, hogyezt KELL csinálni.


Mindenki vérmérséklete más, én pl. speciel utálom a pacalt, de van aki imádja. Mit lehet szeretni a sült sertés gyomorban? Gusztustalan... És mégis, baromira nem kérdőjelezem meg, hogy neki az JÓ, ő szereti.


Ezen kívül a "típikus pasi hozzászolás voplt" írójának üzenem, hogy volt olyan nőm, aki rendelkezett ejakulációs képességgel. Soha nem hagytam ki, hogy ne nyeljem le azt ami belőle kicsorgott, ugyanis engem ez NAGYON izgatott és imádtam mikor a számba élvezett, de olyan is volt, hogy a mellemre, aztán csúszkált és összekent. Az is előfordult, hogy a ruhámba kente, hogy másnap is érezzem magamon és tudod mit? Lehet, hogy számodra gusztustalan, de én élveztem baromira és ő is.


Ha megalázónak találod, ne tedd, de nem kell másokat becsmérelni. Nem kényszerítenek rá, hogy megtedd.


Nekünk jó. Én imádom magamon érezni a párom testének természetes illatát. Nem zavar ha izzadt és belém dörgölőzködik, mert nekem ez így jó!


Ja és még valami: Két olyan nővel is volt dolgom, aki nem kérte, KÖVETELTE, hogy az arcára élvezzek, mert ő így szereti. Érted? Nem én akartam, hanem ő. Sőt, olyan is van, hogy egy nő jobban szeret szopni mint amennyire a férfi akarja. Első kézből tudok neked példát mondani, én pl. nem rajongok az orális szexért ha kapom (admi imádom), de volt olyan barátnőm aki annyira szerette, hogy szóva tette.


Vegyük végre tudomásul, hogy ami valakinek undorító az valaki másnak élvezet és fordítva, nekem nagyon unalmas lenne az élet, ha folyamatosan csak a közösülésből állna a szex.


Legyünk már egymással toleránsak és ne minősítsük egymást. Én elfogadom, hogy te ilyen vagy, te is fogadd el, hogy én olyan.

2009. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
97%

ha téged ez izgat, teljesen rendben van.. :) bár nekem személy szerint nem tetszik és nem is hagyom a páromnak.. :)

deháát izlések és pofonok..

2009. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!