Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amióta rendszeres szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta rendszeres szexuális életet élek (napi 3-4), a hímtagom nyugalmi állapotban is sokkal teltebb és vastagabb, ez változás pedig erekció közben is szembetűnő. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, voltak már futó kalandjaim, de ez az első hosszútávú kapcsolatom, és van, hogy napi 3-4 alkalommal is szeretkezünk.

Más is tapasztalt már ilyet?


2009. jan. 13. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Pfff ez hülyeség!
2009. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Inkább a tájékozatlanságod hülyeség.

Két féle pénisz van: amelyik alapállapotban nagy, de erekció bekövetkeztével nem nő meg számottevően, valamint a "vér" fajta, ami alapállapotban kicsi, erekció közben pedig nagy lesz a mérete. Nekem a második fajta van, gondolom azért van ez a jelenség, mert rendszeres a szexuális élet, csupán arra voltam kíváncsi, hogy rajtam kívül más férfitársamnál is előfordul-e ez a jelenség.

2009. jan. 13. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez így van, de tényleg :)

Bár én lány vagyok, de a páromon észrevettem már, hogy egy kicsit megnőtt az első pár hétben. Majd volt egy 3 hónapos szünetünk is (elutazott) és utána amikor találkoztunk megint kisebb volt és egy hét után megint érezhetően nagyobb.


Szerintem csak izmosodtok közben :D

2009. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is nagyobbodig a gyakori szex közben
2009. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!