Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom azt akarja h bekapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt akarja h bekapjam neki. de én még nem vagyok erre felkészülve. Hogyan mondjam meg neki hogy még várjunk?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Siman....ha meg egyszer szoba kerul,mondd meg neki,hogy te meg nem vagy felkeszulve...ha szeret,ugyis megerti...:)
2009. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
leginkább kerek perec....nemtudom mennyi idős vagy, gondolom elég fiatal lehetsz....ha te még nem érzed magad felkészültnek, semmi esetre se menj bele, és ha igazán szeret és veled akar lenni akkor meg fogja érteni..ha nem, akkor annyit is ér, és inkább keress mást:) egyébként van köztetek bármilyen testi kontaktus? mert ha már csináltatok ezt azt, ez nem olyan nagy dolog...remélem segítettem:)
2009. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy valami fontosról szeretnél beszélni vele, és egyszerűen mondd meg neki, hogy erre még nem érzed magad felkészülve, és ne erőltesse, mert neked ez amellett, hogy nem esik jól, plusz nyomást jelent. Ha úgy érzed, hogy szeretnéd, úgyis meg fogod tenni.


Semmit nem kell elsietni. Szerintem más módon is ki tudod elégíteni, ha ez neki kevés, és türelmetlen, akkor nem veled van a baj.

2009. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolatban nagyon fontos az őszinteség. Akármilyen probléma, bánat vagy öröm van, nyugodtan merj róla beszélni. Közösen kell megoldani a dolgokat. Ha szeret ezt is megérti hogy te még nem vagy kész.
2009. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Haaat mond meg neki h meg nm allsz ra keszen,tuti h megerti:):D
2009. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Én már 3 éve ggyütt vagyok a párommal,ő is szeretné hogy meg tegyem neki.Én megmondtam neki hogy nem teszem meg.Nem is erőlteti .Ha szeret úgyis megért
2009. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
igy,ahogy irtad:szeretnel varni,mert meg nem vagy felkeszulve erre.Ha szeret megerti es nem surget!
2009. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Így: "Légyszi, várjunk még vele, nem akarom."
2009. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
aki nem probálta még az orál szexet az ne beszéljen !! legjobbb dolog a szexben , ezerszer jobb mint egy órás hüvelyi behatolás !
2009. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyébként télleg vannak itt ilyen egészségtelen hozzászólások:D akkor ne csináld max ha még szűz vagy....de ha már nem úgy azért illik...nagyonnagyon gáz mikor egy nő azt képzeli magáról hogy akkora missz, és ennyit nem képes megtenni a párjáért....semmi undorító nincs benne, ha a párod nyálát képes vagy a szádban tudni, mert ugye smároltok, ez a minimum amit megtehet egy nő a férfiért, és amúgy a pasik is mélységesen utálják ha még ennyit se....nekem ez az első pillanattól természetes volt, nemtudom egyes csajoknak mi bajuk, hogy nem képesek erre...
2009. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!