Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz szeretőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz szeretőt találni?

Figyelt kérdés

Ha körbenézek az ismerőseim körében, legalább háromnegyede rossz vagy "langyosvíz" kapcsolatban él. Sokakat már csak a megszokás vagy a gyerekek tartanak össze. Mégis sokan közülük is elítélik azt, ha valaki szeretőt tart. Pedig attól, hogy valaki nem akar egy kapcsolatból kilépni de nem kap meg mindent még tarthatna fent kapcsolatot egy hasonló helyzetben levő emberrel.


Hónapok óta nézelődök/keresgélek, szépen, finoman, nem erőszakosan, de rengeteg ítéletet, megaláztatást és megvetést kaptam. Pedig én semmi mást nem akarok, csak valakit boldoggá tenni aki ugyan úgy megkap sokmindent otthon, de mégis hiányzik valami és itt nem csak a szexről beszélek. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg ilyen ember van még rajtam kívül is...


2009. jan. 13. 15:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy, hogy szerető vagy valódi kapcsolat kezdete, csak lúzer pasik akarnak megvásásrolni bárkit vacsorával. drága ajándékokkal stb


aki meg nő, s erre bukik, az is ribanc, de az még nem is a tisztességes, hanem a sunyi fajta, aki előbb utóbb feleségül megy a BMW-hez vagy a bankszámlához...,

majd amikor a pasi dolgozik, a csaj jókat kefél a kertésszel, mint Gabriel Solis.

2012. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"smacilaci válasza:


"Szerintem nem nehéz.Bizalom és hozzáállás kérdése. Én pl. vonzom a nem független pasikat:)"

Hol laksz? 34nős F :)"


Szerintem most már túl messze tőled :)

2012. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!