Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz szeretőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz szeretőt találni?

Figyelt kérdés

Ha körbenézek az ismerőseim körében, legalább háromnegyede rossz vagy "langyosvíz" kapcsolatban él. Sokakat már csak a megszokás vagy a gyerekek tartanak össze. Mégis sokan közülük is elítélik azt, ha valaki szeretőt tart. Pedig attól, hogy valaki nem akar egy kapcsolatból kilépni de nem kap meg mindent még tarthatna fent kapcsolatot egy hasonló helyzetben levő emberrel.


Hónapok óta nézelődök/keresgélek, szépen, finoman, nem erőszakosan, de rengeteg ítéletet, megaláztatást és megvetést kaptam. Pedig én semmi mást nem akarok, csak valakit boldoggá tenni aki ugyan úgy megkap sokmindent otthon, de mégis hiányzik valami és itt nem csak a szexről beszélek. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg ilyen ember van még rajtam kívül is...


2009. jan. 13. 15:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz?Szerintem rossz a taktikád...mivel magadból indulsz ki,és más is így teszi,nem fogják egyértelműen hirdetni,hogy megbukott a kapcsolatuk.Nagyon kétszínűek vagyunk...annó mikor még kis naiv voltam bedőltem én is a nős hapsiknak-bár akkor elég volt az amit adni tudnak.De itt a másik véglet is:attól hogy nincs már meg a nagy szerelem érzése,a megértés tisztelet sokkal fontosabb lett számukra.
2009. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom nő vagy....Más az, ha egy nő csalja meg a férjét, mintha fordítva történne. A férfinak a szexen kívül nem jelent sokat egy másik nő, mert ez van benne a gentikánkban, hogy minél több nőt megtermékenyítsünk. Egy nő ha lefekszik egy másik férfival, az egészen más, azt jelnti, hogy talált magának egy jobb férfit utódai számára (még ha csak szerető is marad az illető akkor is ezt jelnti) és ezért sokkal rosszabb, fájdalmasabb egy férfinak ha egy nő tart szeretőt.
2009. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.
2009. jan. 13. 16:06
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nehéz.Bizalom és hozzáállás kérdése. Én pl. vonzom a nem független pasikat:)
2009. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem korrekt dolog szeretőt tartani, nem véletlenül ítéli el a társadalom. Ez ugyanis szín tiszta árulás, a jelenlegi pároddal szemben. Ha gond van ülj le a pároddal, válj el vagy valami. Ha pl gyerek miatt nem akartok, akkor beszéljétek meg, hogy egy fedél alatt éltek tovább egymás mellett, és mindenki azzal kavar, akivel akar. De bocs, az, hogy "boldoggá akarok tenni valakit" olcsó kifogás. És a jelnelgi pároddal mi van, őt meg lehet bántani, és semmibe venni az érzéseit? Tedd boldoggá őt, vagy ha nem akarod válj el, mint azt fentebb említettem.

Azt meg se említve, hogy a legtöbb ember normális kapcsolatra vágyik, nem arra, hogy szerető lehessen, főleg ha az illető reményt se lát arra, hogy sikerül elcsábítani a kiválasztottat...

2009. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Bocs akkor, de nemhinném, h nehéz lenne szeretőt találni leht, h rossz helyen keresgélsz. Adj fel hírdetést van ezer ilyen oldal és semmiképp ne az ismeretségi körödben keresgélj.
2009. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy rossz helyen kopogtatsz? Nem mindenkinek fér bele az erkölcsi elképzeléseibe, hogy nyílt kapcsolatban éljen...
2009. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hol kopogtassak? :)


Találtam már egyébként olyat, aki ráállt volna, de valószínűleg túl nagyok az elvárásaim...


Ami pedig az erkölcsi megítélését jelenti, tisztelem más véleményét is. Talán igaza van annak aki azt mondja, hogy ez nem elfogadható. Viszont nem gondolom olcsó kifogásnak, hogy máshol keresem azt amit nem kapok meg otthon és ezáltal valakit boldoggá tennék. Nyilván én is profitálnék a kapcsolatból, nem önfeláldozásból tenném.

2009. jan. 13. 16:15
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
szerintem azért nehéz, mert kevés lány/nő van, aki akar második lenni és úgy gondolják, hogy egy "rendes" lány nem lesz szerető. én ezzel nem értek egyet, én ha úgy hozná az élet lennék szerető, de csak akkor, ha a férfi kezdeményez, soha nem venném el más barátját/férjét, de ha ő kezdeményez, akkor már a szerető előtt is gond volt azzal a kapcsolattal.. 18 éves lány vagyok
2009. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ja és szándékosan kihangsúlyoznám, hogy partnernek olyat keresek, aki vagy tisztában van vele, hogy mennyit tudok adni és az elég neki, vagy ő is hasonló helyzetben van mint én és pont emiatt ő sem tud többet adni. Ezért nem érzem megalázónak a másik részére.
2009. jan. 13. 16:17
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!