Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen volt az első szexetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első szexetek?

Figyelt kérdés
élmény vagy azzal akivel voltatok még mindig együtt vagytok? ilyenekre gondolok
2009. jan. 12. 19:48
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem sem fájt az első(17 évesen), hisz megelőzte 2 próbálkozás ami eléggé fájt...:-S Egy kis praktika: ha misszionárius pózban próbáljátok akkor tegyen kispárnát a feneked alá, így magasabban lesz a csípőd és könnyíti a behatolást. Hát együtt voltam a sráccal 4 hónapig, és utánná még 3 hónapig, de sajnos nem működött a dolog.
2009. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szeretkezés volt és gyönyörű élmény, fél hónappal a két éves évfordulónk előtt volt,és még együtt vagyunk.(Ennek 2 hónapja kb::))
2009. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 16 és fél évesen volt az első. élveztem, elmentem.

de nem akartam annyira, mivel ez a pasi engem megbántott egyszer már, meg akart du...i piásan, de nem engedtem neki, aztán elővette a romantikus mindent oda adok neked, csak légy az enyém stílust, és hát én hittem nei :(

mindegy.

1. nem véreztem.

2. nem fájt, mert kellőképpen nedves voltam, vagyis inkább tulságosan.

3. ő kezdeményezett 3 hónap után.

Üdv. Dinus :)

2009. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
király!!!!!!!!!!:P
2009. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!