Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lány vagyok, 19 éves. Most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, 19 éves. Most készülök a barátommal először lefeküdni, ő az első komolyabb kapcsolatom is. Szeretném tudni, mindenkinek ilyen izű ott?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 19 éves. Most készülök a barátommal először lefeküdni, ő az első komolyabb kapcsolatom is. Az előjáték részeként gondolkodtam azon, hogy ha majd kinyal, milyen izű lehetek, így (lehet, hogy más nem csinálja) "megkóstoltam magam". Elég savanykás íze volt, ez normális? Nem fog elmenni a kedvesem kedve a nyalástól? Vagy szeretik ezt az ízt?

Esetleg változtatni lehet rajta?


2009. jan. 11. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi mindenkienk van egy "természetes íze"

Nekem pl. inkább olyan sós ízű ott lent xD

2009. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem izgatna a kérdés annyira, ha nem olvastam volna eddig többször is, hogy inkább sós ízűek a lányok, de így kicsit elbizonytalanodtam :) Köszi a válaszodat.
2009. jan. 11. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is savanykás és brrrr...Csoda, h a párom még nem menekült el tőle. El se tudom képzelni, hogy tud így akár fél órát is orálisan kényeztetni...

Igyál sok folyadékot, főleg édeseket. Az segít állítólag. A ciklusodtól is függ.

[link]

2009. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell változtatnod szeretik ezt az izt. Élvezettel fogja csinálni hidd el nem kell aggódni.
2009. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A link nagyon hasznos volt és a hozzászólások is :) Köszönöm nektek nagyon!
2009. jan. 11. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Biztos szeretni fogja.:) Ha bizonytalan vagy, nyaljon ki korábban, egy másik alkalommal, amikor nem szexeltek utána, nehogy nehogy ezen görcsölj szex alatt...
2009. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Plusz azt is jó, ha tudod, hogy időről-időre változik, akkor is, ha egyébként ugyanazt eszed-iszod. Legalábbis én a Kedvesemnél ezt tapasztalom; egyszer ilyen, másszor olyan, holott igazából nem változik semmi, ami ezt indokolná (hacsak nem az hat ki a dologra, hogy hol tart épp a ciklusában, passz).


De amúgy ne aggódj, általában szeretik a fiúk, mert nem csak magától az íztől lesz élvezetes a dolog, hanem a körülményektől is, ugyebár, az érzéstől, és az egész helyzettől. :)

2009. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is :)
2009. jan. 11. 15:42
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Ki az a barom, aki lepontozgatja a hasznos válaszokat?
2009. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk ha életében először csinálja akkor okozhatsz meglepetést neki. Borotválod amúgy? Mert ez is befolyásolja a puncifagyi minőségét.:)
2009. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!