Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Helyesen tettem, hogy leállíto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen tettem, hogy leállítottam az első randin, amikor nadrágon keresztül a puncimat akarta simogatni?

Figyelt kérdés
Én komoly kapcsolatot keresek, azt mondta ő is. Ennek ellenére már az első randevúnkon a nemi szervemet akart simogatni, persze nadrágon keresztül. Csak nekem gyors ez a tempó? Azt hittem észreveszi, hogy elveszem a kezét. De újra folytatni akarta. Meg kellett neki mondanom, hogy nekem ez így túl gyors. Jól tettem? Ja én 19 éves lány vagyok.
2009. jan. 11. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted :)

Egy komoly kapcsoaltnak nem ezzel kell kezdődnie...

Hanem azzal, hogy a kezedet fogdossa :D

2009. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác egy tuskó,ilyet egy illemtudó,komoly kapcsolatra vágyó férfi nem tesz! Helyesen tetted igen!
2009. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Jól tetted! Ha már az 1. randin ilyet csinál, megfontolandó vele a kapcsolat.
2009. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is nagyon fontolgatom, hogy lesz-e második randi. Miután szóltam neki, hogy én nem így gondolom ezt az egészet, meg ha ez kell neki, akkor nem én vagyok a megfelelő személy, utána visszavett, és nagyon udvarias lett hirtelen. De hát akkor is. Amit megtett, azt nem teheti semmissé. Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 11. 12:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből arra tudnék következtetni,hogy szexcentrikus,és ha majd oda kerül a sor,akkor perverz az ágyban,és nem tud uralkodni magán. Persze ettől ő még lehet jó ember,de azt tanácsolom,hogy ha te nem vagy ilyen,akkor szakíts vele,mert nehezebb lesz,ha elkezdtek járni. Tapasztalat. A volt pasimmal is így kezdődött,aztán a szex később borzalmas volt,mivel én az ilyesmit utálom,és ezért is ment tönkre a 2,5 éves kapcsolat.
2009. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is nagyon jól tetted, hogy leállítottad!

Másodsorban egy jó tanács: a mai pasik azt hiszik, nagyon ravaszak. Igazából nem hülye taktika, mert ha szerelmes az ember lánya, bármilyen baromságot benyal a pasinak, sajnos. A helyzet az, hogy Te azt mondod, komoly kapcsolatot akarsz, erre ő is azt mondja. És benyúl a bugyidba, nem is érti, miért háborodsz fel, hiszen megmondta, hogy komoly kapcsolatot keres!!!Variáció erre a "Előbb meg szeretnélek ismerni". Ennek a két dumának nem szabad bedőlni, így remekül ki lehet szűrni a skalpvadászokat.

2009. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az utolsó válaszokat is! Egyre inkább úgy érzem, hogy nagyon rossz választás lenne folytatni egy újabb randival ezzel a sráccal. Nem hiszem, hogy ő az, akit kerestem. Köszönöm még egyszer a válaszokat!
2009. jan. 11. 13:50
 8/10 anonim ***** válasza:
jól tetted, felejtsd el..
2009. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok mint, te. Mi azóta is találkoztunk, de akkor már nem is próbálkozott. Sőt azóta dobta a "barátnőjét". Amúgy a srác 32 éves én 17. Mi nem tisztáztunk semmit, csak alakultak a dolgok. Legközelebbi találkozáskor bemutatott a haverjainak.
2009. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted! Első randin, szerintem a puszi a normális az arcra! Ennél több nem!
2009. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!