Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék pár nő vélemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék pár nő véleményére a pénisz méretével kapcsolatosan! Például: Nektek mi számít kicsinek és mi megfelelően vastagnak? Kb-ra! Például az enyém 13-as és 4 cm vastag

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 17:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megfelelő a méreted. Nem biztos hogy egy 21 cm olyan jó lenne. Mondjuk kinek mi tetszik. De szerintem se a méret a lényeg. Az a lényeg hogy ami van azt jól használd:P
2009. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Affene..:)))Mindenesetre a tizenéves fiúk biztos leszoknának a dohányzásról...:DD

Egyébként szerintem is a vastagság és a játékosság a lényeg..illetve az én tapasztalataim szerint.:)Nem tudom mi számít jó méretnek, én sosem méregettem centivel senkiét.Javaslom inkább a technikai része után kutass és gyakorold szorgalmasan.:)

2009. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az ideális olyan 13-15 cm, vastagságban meg a kb. 3,5 - 4 cm. Ez olyan pont kényelmes méret :)

Ja és a G-pont eléréséhez meg nem kell hosszú pénisz... Nekem olyan 4 cm-re van a bejárattól... Átlagban meg 3-6 cm.

2009. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ilyen nő kéne nekem mint te:-)
2009. jan. 10. 21:23
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Engem sohasem érdekelt a pénisz mérete, vagy vastagsága, nekem csak az volt a jó és a fontos, hogy a gazdija tudjon vele jól bánni. a mostani barátomnak pl. ez a hivatása :D

amúgy neki 12-14 cm hosszú, és olyan 4 cm vastag, szóval átlag, és eszméletlen jó az ágyban :P

a tiéd ideális a jó szexhez, persze ha nemcsak be meg ki huzogatos!! :)

Sok Sikert!

Üdv. Edina

2009. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%

Akárki akármit mondd, nekem még mindig a nagyobb tetszik jobban...18-21 cm..persze ez se legyen vékony....nekem viszont abszolút nem a mérettől függ a g-pont izgatása...hanem a formájától...eddig még csak egy ffi tudott hüvelyileg is a csúcsra juttatni...és neki 16 cm-es, viszont kicsit görbe...

De vhogy a csiklói orgazmust sokkal jobban szeretem...

A jelenlegi barátomnak is viszonylag kicsi...16 cm...viszont iszonyat vastag...én nem tudom hány centi vasragságú, de ilyennel még nem találkoztam....nagyon izgató!

Engem csak azért zavar egy picit, ha kicsi, mert akkor állva, és kanál pózban sem olyan jó, mert mindig kicsúszik....

2009. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jók a méreteid,nem ettől függ hogy ki tudsz e emberesen elégiteni valakit.Nem mindig a nagyobb a jobb,attol függ kihez tartozik:-)volt dolgommal kisebbel,és nagyobbal is. Viszont ezen ne lovagolj nagyon,hogy mekkora a farkad,azt se mutasd ha szerinted kicsi és ne szégyenlősködj miatta mert az gáz.:-)
2009. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
HA JÓ A TECHNIKÁD nem számít a méret. Én már elégültem ki a barátom ujjaitól is , nyelvétől is. Am a méreteid rendben vannak nyugi :)
2009. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Hali!


Nők SZerintetek Merev állapotban a 11cm-es pénisz nagyon kicsi?

2009. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!