Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék pár nő vélemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék pár nő véleményére a pénisz méretével kapcsolatosan! Például: Nektek mi számít kicsinek és mi megfelelően vastagnak? Kb-ra! Például az enyém 13-as és 4 cm vastag

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 17:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
attól is függ, hány éves vagy, mert még nőhet... amugy 15-18 között számít átlagosnak a hivatalos statisztikák szerint... de én mint nő azt mondom, tökmindegy mekkora, a lényeg az hogy tudd használni!
2009. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, de a te méreted megfelelő, főleg ha még fiatal vagy! Ezen ne agyalj nem a méret a lényeg! Csövi!
2009. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjemé ugy kb.15cm,vastagságát nem tudom.Mégis eddig vele a legjobb a sex.Volt olyan barátom akinek 21cm volt mégsem léphetett a férjem közelébe sem.Tehát nem a hossz számit.Nálam a tehnika.

Pussz

2009. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
igenis számít a csajoknak a méret, csak mindig mondogatják hogy nem pedig igenis számít!!!! az meg főleg hogy tudd is használni, a tied meg szerintem rendben van :)
2009. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Drágám a vastagság a lényeg, mivel a hüvely falát kell ingerelni, nem belenyomni a nőbe egy hosszú dorongot.

Tehát egy rövidebb, vastagabb pénisz ezerszer élvezetesebb, mint egy hosszabb vékonyabb. És a lényeg úgyis a technika.

2009. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Ja és ha azt akarod, hogy nőjjön, akkor el se kezdj cigizni, vagy sürgősen szokj le róla.
2009. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
tudom hogy számít a vastagság is, de van akinek a g pont ingerlése az élvezetes amit csak hosszú szerszámmal lehet elérni, az én páromnak egyikkel sincs baja =)
2009. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
nem hiszem hogy a cigizés fogja megszabni a méretét, az csak az életét rövidíti meg, ebben inkább a genetika a felelős
2009. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

eh a hosszú szerszámnak a G-ponthoz semmi köze nincs drágám.

a G-pont pár cm-re van a hüvely bemenetétől felül az ember hüvelyfalán.

a hosszúság inkább csak a meleg körében számít, hisz ott a prosztata elérése a cél.

2009. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

a cigizés méreg, többek közt leállítj a növekedést, akinek nincsen a génjeiben az óriásméret, az kicsi marad minden tekintetben (olvass utána, mielőtt belekezdesz...).

Ismerőseim némelyike nem több 170 cm-nél, a gond az, hogy fiúk és mind cigiznek...

2009. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!