Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavarnak a Fordyce pöttyök? Még nem voltam nővel (21), és félek, mit fognak szólni, am ez nem fertőző, és sokaknak van állítólag. Csak zavaró lehet, nem?

Figyelt kérdés

Itt van róla képpel egy kis ismertető.


[link]


2009. jan. 9. 23:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=Fordyce&sbmt.. Ezeket adta elő ha egyszerűen az oldal keresőjébe beírtam, h fordyce, a kis fehér pöttyökre, meg nem tom mikre még tuti kivágna vagy 60 oldalt.
2009. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
ilyen a puncimnál is van,én azt hittem mindenkinek van,szoval abszolút nem zavar és nem is érdekel..mindegyik exemnek volt..mondjuk nem voltak olyan sokan:-)
2009. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%

Még ilyet nem láttam. Mármint ilyen sokat a péniszen.

Én biztos meglepődnék rajta, mondjuk ahogy magamat ismerem azonnal rákérdeznék, hogy mi az.

De biztos van neki előnye is, ahogy a többi válaszban leírták.

Ha esetleg a lány megijed a látványtól, nyugtasd meg, világosítsd fel róla és mond azt, hogy ettől még jobb lesz a szex. (magamból indulok ki) L

2009. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
Én nem is tudtam, hogy ezeknek külön neve van :D De tök aranyos. Nem zavarna kicsit sem. Nekem van egy anyajegy az orrom hegyén, mégse zavar senkit :D:DD:D:D:D::D (20/L)
2009. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Aspartia ***** válasza:
Eddig az összes palimnak volt ilyen, azt hittem mindenkinek van...
2011. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 cWalk válasza:
De ilyen kiütés lehet a makkon ?
2012. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!