Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavarnak a Fordyce pöttyök? Még nem voltam nővel (21), és félek, mit fognak szólni, am ez nem fertőző, és sokaknak van állítólag. Csak zavaró lehet, nem?

Figyelt kérdés

Itt van róla képpel egy kis ismertető.


[link]


2009. jan. 9. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Olyan mintha libabőrös lenne, nem nagy kaland.

Szerintem a partnered inkább maga miatt fog aggódni.

Hogy látszódik-e az aranyere, vagy hogy a fenekén ekcéma van, esetleg pattanás a vállán. A nőket nem kerülik el az ilyesfajta betegségek, és sokkal jobban stresszelnek rajta, mint a férfiak.

2009. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Soha nem hallottam még erről, de most hogy megnéztem a linket, mintha a páromnak is ilyen lenne, de csak a pénisze tövénél. Engem nem zavar.
2009. jan. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
és aki kifejezetten érdes felületű műpéniszt vesz? gondolom nem véletlenül teszi... talán sokkal jobb érzés... :)
2009. jan. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
98%
Nem zavaró, fiúmnak is van...nekem tetszik, végül is semmi különös... normális dolog. ne aggódj :)
2009. jan. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Van akinek a felsőajkánál is van ilyesmi. tudtommal nem fertőző és nem is lehet vele mit csinálni, de nem is kell.


Szerintem annyira nem felnűnő, a második képen engem pl sokkal jobban zavartak a szőrök!!! Emiatt ne legyél gátlásos, sok embernek van, ha a barátnőd megkérdezi mi ez akkor mondd, hogy ezek ilyen kis pöttyök ott a bőr pingmentekkel van valami... mondd hogy voltál orvosnál, semmi gond nincs csak, ez ilyen. (tényleg így van, aki volt orvosnál annak is aztmondták ok és hazaküldték.


Ne aggódj a lányok ezt észre sem fogják venni.

Esetleg kezdj szűz lánnyal, vagy csináljátok hangulatvilágításnál vagy bármi.


Én ha szeretek valakit totál bele vagyok őrülve, nem érdekel az ilyesmi annyira be vagyok indulva, hogy szaggatom szét a pasimat :DD az se érdekel, ha épp koncert után van és tiszta izzadság és folyik a fejéről a víz :DDD az öltözőben ráugranék már legszivesebben hazáig soha ki nem bírom, akkor már az autóban rámászok :P aztán persze otthon megint :DDDD

Ne aggódj maitt, akit csak a farkad érdekel benned az egy hülye p.csa úgy vágd ki, hogy a lába ne érje a földet. Sok pasinak van így, haveri körömben is volt pár szó erről (focimeccs után :DDD) ők se aggódtak túlzottan, van és kész nem nagy szám...

A nőkön meg striák vannak, tudod fogyási terhességi csíkok... állandóan amiatt stresszelnek...

2009. jan. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Páromnak is van ilyen, bár neki nem ilyen sok mint a képen, csak a tövénél, és engem abszolút nem zavar. Amúgy igen, a lányoknál is van vmi ilyesmi, a bőr és a lágy rész között. Olyanmintha kis pattanások lennének. De ne aggódj. Látod, nem egy lány látott már ilyet. Ez fog titeket a legkevéssbé aggasztani ha oda kerül a sor.
2009. jan. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

a latvanyt hamar meg lehet szokni es nincs vele kulonosebben baj ;)

az erzest meg... xted miert gyartanak pottos ovszereket es vibratorokat?? :D

2009. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
én lány vagyok és mégis van ilyen felület a nemi szervemen....asszem a páromnak is van egy kis részen... sztem semmi gond nincs vele :) olyan mint egy egyszerű bőrhiba....egy anyajegy vagy egy pigmenthiba,azokkal se lehet mit kezdeni de nem is fontos :)
2009. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Minden héten valaki balhézik ilyenen. Mi lenne, ha kérdésed föltétele előtt használnád a keresőt, vagy elolvasnád, amit kidob automatikusan a kérdés föltételekor? 21 évesen már tudhatnál legalább ennyit, ha már a saját testeddel nem vagy tisztában.
2009. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Igazából kicsit sem zavaró. Nem tudom mi lehetne zavaró egy tiszta, egészséges (tehát nem gombás, egyebes) farokban, ha azon a pasin van akit szeretek...
2009. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!