Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitöl van az, hogy az asszony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl van az, hogy az asszony nem akar velem szexelni? Igaz megcsaltam már párszor, de ö is engemet. De még mindig ö a szerelmem! Nemtudom mit tegyek mindig megkivánok egy idegen nöt!

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 20:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
beszélj meg vele nyitott kapcsolatot... szeretni ugyanugy lehet, sőt még inkább, de ehhez mind2őtök teljes beleegyezése kell... számomra csak gy működik jól 1 kapcsolat, mert szeretek szexelni, nem csak a párommal, de vele még inkább, ő is így van ezzel, és ennek ellenére az érzelmi kötelék köztünk rendkívüli... és nem kell lepontozni azért mert én más vagyok:)..
2009. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
tudod mi erre a megoldás? ha nincs párkapcsolatod.. úgy aztán azt a nőt kívánhatod és döntheted ágynak akit csak akarsz! nincs probléma. de így, ne csodálkozz rajta, ha a ledér nőd nem akar mindig du.gni a hűtlen fa.szijával. lehet hogy van számára nálad sokkal jobb..éés neked is lehetne..
2009. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés kamu!
2009. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sem igaz a kerdes. Mert ha igaz lenne, nem lenne ennyire nyugis a kerdezo.
2009. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
kamukérdés
2009. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
nem kamu ez komoly!nem tehetek róla de igaz sajnos!nemtudok nemet mondani a csajoknak
2009. jan. 10. 09:27
 17/19 anonim ***** válasza:
Az asszony a szerelmed, a többi nő csak szexre kell. Akkor szeresd, és tarts valakit akit kefélsz. Mindent megkapsz tőle? Ő meg valószínűleg a szeretőjétől. Ennyi.
2009. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha a feleseged ezt turi, akkor egy jo nagy hulye, mert megalazod azzal, hogy mas nok agyaban hemperegsz.

De ti tudjatok.

2009. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én nem hibáztatlak téged ezért.A következőt javaslom:Hozzatok össze mindenkit egyszerre(akikkel te csaltad meg a feleséged,és akikkel az asszony csalt meg téged)és csináljatok egy hatalmas nagy gruppent,és akkor esetleg mind a ketten lenyugszotok majd egy időre.Mindenki mindenkivel,felpróbáljátok egymást,és aztán megy tovább az élet.Egy év mulva újra találkozó-megnézitek,kinek sikerült több partner ágyába ugrania.:-)
2009. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!