Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitöl van az, hogy az asszony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl van az, hogy az asszony nem akar velem szexelni? Igaz megcsaltam már párszor, de ö is engemet. De még mindig ö a szerelmem! Nemtudom mit tegyek mindig megkivánok egy idegen nöt!

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 20:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbálj meg ellen állni. Ha tényleg szereted, akkor próbáld meg tőle megkapni, amit máshol keresel. Lehet h legbelül nagyon bántja a dolog. De az is lehet, h kiszeretett belőled, v vmi hasonló. Hódítsd meg újra!
2009. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az a baj én mindent megkapok töle!De mégis vágyok új nökre idönként!
2009. jan. 9. 20:10
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Az állatok engednek a vágyaiknak, az ösztöneiknek.

Ha te embernek tartod magad, akkor kontrollálod magad.

Sőt: ha érző lénynek tartod magad, és tényleg szereted őt, akkor nem teszed.

Az én kutyám imád engem, és egyszer elfelejtettem mondani neki, hogy elveheti a kaját. Mikor 8 órával később hazaértem, még mindig nem vette el, de nyűszítve bámulta.

Ha ő képes megállni, akkor szégyen, hogy te nem.... Pedig az 'csak' egy kutya.

Ha engem a párom megcsalna, kivágnám.

2009. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Hát igen... A férfiaknak csak ennyit jelent a szerelem, hogy fűvel-fával megcsalják a szerelmüket! TISZTELET A KIVÉTELNEK!

Talán mert mással jobb neki a szex, mint veled, azért nem akar veled szexelni. Nekem se kéne olyan pasi, aki mindig más nők ágyában fordul meg. Ha más nők után futsz, azt már rég nem nevezik szerelemnek. Hihetetlen, hogy még a felnőttek sincsenek vele tisztában, mi is az a szerelem/szeretet...Általában nem szokás megcsalni a szerelmed és azt a fiút/lányt sem, akit "csak" szeretsz.

2009. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De most egy honapja kb. neki is van valakije!rádásul ismerem a férfit is!márt megfenyegetem többször is!lehet megkéne vernem ,hogy kopjon le a feleségemröl?Vagy a nejemet zárjam be a lakásba ne engedjem ki?Vagy ,hogy tudodm lerázni az ürgét a feleségemröl?Sajnos aról nem tehetek ,hogy szeretem a nöket szexelni akraok velekük .
2009. jan. 9. 20:21
 6/19 A kérdező kommentje:
De ö az én szerelmem!Meg az életem meg a mindenem!A többi nö csak szexre kell!Nem tehetek róla ilyen vagyok.De öt soha nem hanyagulom el semmilyen téren!mindent megkap tölem!
2009. jan. 9. 20:24
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

DE ha te megcsalod, akkor ne merd elvárni, h a feleséged ne tegye!!

BEszéljétek meg és tiszteld annyira, h ilyet nem teszel többet!

2009. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindet?

Hát a hűséget nem?

Csoda, hogy nem hagyott el. Nyilván bosszút akart állni, ha te megcsalod, megérdemled, hogy megcsaljanak.

2009. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne a ffi-t verd meg, akivel a felesed megcsal, hanem beszeljetek meg a dolgot. Miert csodalkozol, ha nem szexel mar veled, amikor a masik pasitol gondolom mindent megkap. Talan beszeljetek meg, hogy egyutt, vagy kulon. Mire jo ez, mennyi idosek vagytok?

Napkozben a feleseged mas agyaban hempereg, este meg veled is? Most jobb neki a valtozatossag, es a szeretok mindig sokkal kedveskedobbek es figyelmesebbek is. Gondolom erzi a feleseged, hogy elobb-utobb vege a kapcsolatotoknak. Hogy lehet igy elni? Es nem feltek a nemi betegsegektol?

2009. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jogod megfenyegetni/megverni egyik pasit sem, mivel te is fűvel-fával csalod a párod! Bezárni sincs jogod a feleséged! Mi a fenén vagy felháborodva????? Te megcsalhatod a párod, de ő nem téged? Te tarthatsz háremet, de a feleséged nem tarthat szeretőt? GONDOLKOZZ MÁR!!! Nem vagy érett egy komoly kapcsolatra sem. Azt nem állíthatod, hogy mindent megkap a párod, hisz a párkapcsolat egyik legfontosabb dolgát nem adod meg neki, mégpedig a HŰSÉGet!
2009. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!