Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Velem van a probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a probléma?

Figyelt kérdés

Drága hölgyek mi az oka annak, hogy egy férfi előtt szégyellitek az orgazmust?


Azt mondta a partnerem, hogy el tudna menni csak szégyelli előttem.

Nem értettem ezt, azt mondta nem én vagyok az oka, tovább nem faggatóztam..


dec. 23. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem faggatózni kell hanem beszélgetni vele.
dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg azt a társadalmi elvárást tudom elképzelni, hogy a nő nem teljesedhet ki szexuálisan, mert attól mondjuk züllöt, vagy erkölcstelen lesz. Ez sajnos aktívan létezik, gyakran kizárja mondjuk a jó nő vagy tiszta nő, esetleg a szerető családanya képét. Ebben az esetben a szex is inkább a partner kielégítése.


Ezen a szinten szerintem már lehet hogy neki kellene valamiféle szakértői segítséget kérnie, te maximum annyit tudsz tenni, hogy beszélsz vele, figyelmes vagy vele, és elmondod, hogy számodra ez egy pozitív dolog lenne.

dec. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni róla, finoman érdeklődni de ha látom rajta, hogy még nem szeretne róla beszélni akkor nem erőltetem.
dec. 24. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!