Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért mondta ezt nekem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt nekem, hogy akkor nem lesz több szex? Barátom azt mondta ha nem szedek fogamzásgátlót akkor nem lesz több szex mert "ő már nem bízik a gumiban"

Figyelt kérdés

Az a helyzet h még decemberben lefeküdtem a barátommal de lecsúszott a gumi és bennem maradt.És most kellett volna megjönnie de nem jön meg...:\'(

És a barátom azt mondta h ha nem szedek fogamzásgátlót akkor nem lesz több szex mert "ő már nem bízik a gumiban"!

De én még fiatalnak érzem magam h ilyeneket szedjek! Akkor most mit csináljak?Mert ez miatt nem szeretném h szakítsunk!


2009. jan. 8. 17:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
azt kicsit ketem, hogy keszen alsz a szexre, azert az a gumi lecsuszas kis aggodalomra ad okot, mert meg rendes hasznalat mellett is terhes lehet az ember, nem hogy igy. Ne vard, hogy a baratod feelossege legyen a vedekezes. biztos vagy 15 lehetsz, nos elobb deritsd ki, terhes vagy e, aztan hasznaljatok huveltkupot, vagy kremet.
2009. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia


Szorítok neked, hogy ne legyél terhes! Remélem minden rendben lesz és, hogy nem vagy az. De érdemes majd még egy tesztet csinálni, hogy biztos legyen.


Valahol megértem, hogy a barátod nem akar szexelni így mert biztos nem akar gyereket, de hogy ezzel zsaroljon az engem dühít. Én sem akarok tablettát szedni pedig lassan 20 vagyok. De még várnék pár évet vele. Legalább 2-3at. Ez az én döntésem. Gumiban én sem nagyon bízom, én akkor is rettegnék ha szednék gyógyszert és gumit is használnánk. Nem értem mások hogy lehetnek olyan lazák :))) na mindegy. Remélem negatív lesz a teszted, írj majd!

2009. jan. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!