Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért mondta ezt nekem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt nekem, hogy akkor nem lesz több szex? Barátom azt mondta ha nem szedek fogamzásgátlót akkor nem lesz több szex mert "ő már nem bízik a gumiban"

Figyelt kérdés

Az a helyzet h még decemberben lefeküdtem a barátommal de lecsúszott a gumi és bennem maradt.És most kellett volna megjönnie de nem jön meg...:\'(

És a barátom azt mondta h ha nem szedek fogamzásgátlót akkor nem lesz több szex mert "ő már nem bízik a gumiban"!

De én még fiatalnak érzem magam h ilyeneket szedjek! Akkor most mit csináljak?Mert ez miatt nem szeretném h szakítsunk!


2009. jan. 8. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Pesszárium, zselével.
2009. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Én most nem ezen aggódnék.Első legyen az, hogy tudd meg terhes vagy-e.A többit később is megbeszélheted a barátoddal.
2009. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Holnap reggel csinom a tesztet légyszi szurkoljatok!
2009. jan. 8. 17:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban van pesszárium, zselék, kúpok, akár egy nőgyógyászhoz is bemehetsz elbeszélgetni, hogy milyen védekezési módszert javasolna. Megértem a barátod, hogy szeretne teljes biztonságban szeretkezni veled, de azért mielőtt kiakadt volna az óvszerre, szeretkezés közben többször odanyúlhatott volna, hogy megvan-e még a gumi, főleg akkor fontos fognia a szélét, amikor kiveszi a péniszét a hüvelyedből!

Azért szorítok, hogy ne légy terhes!

2009. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. jan. 8. 17:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is eddig úgy tudtam, meg párom is úgy csinálta, hogy mindig nézte h nem csúszott e le, visszahúzta, ha kihúzta akkor fogta, szóval elképzelni nem tudom milyen amikor lecsúszik, mindegy.


Én azóta tablettát szedek, jobb is a szex, nincs para h nem jön meg. De ha nem akarsz gyógyszert venni, akkor van hüvelygűrű, zyelék, de azokban én annyira sem bízok, mint a gumiban

2009. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sem jó a szervezetedet mérgezni, fiatalon meg pláne nem! Próbáld meggyőzni, h a gumi igenis biztonságos, csak kicsit oda kell figyelni. Vagy keressetek más módszert. Ne hagyd magad! Tipikus példa, amikor - mivel a srácnak úgy kényelmesebb - mérgezze csak a lány magát mindenféle hormonokkal.
2009. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
én sem akartam régebben fogamzásgátlód szedni ezért a nőgyógyász felirt egy hüvely kupot amit aktus előtt felhelyezel ésteljes biztonságot nyújt. Hátránya hogy 5-6percel előtte kell felhelyezni..az meg ugye néha hülyén jöhet ki hogy ott vártok amig a tabletta szét olvad a hüvelyben (mert amig "olvad" nem szapad piszkál) de ha nem akar gumit haszbálni..te meg fogamzás gátlók nem..akor vszont ez vagy a zselék..
2009. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Hány éves vagy? Remélem nem vagy terhes.

Miért nem akarsz fog. gátlót szedni? Egy abortusz jobb lenne? Mert sajna ezt is mérlegelni kell...Persze ha a korod megvan hozzá.Ha meg fiatalnak érzed magad, hogy felelősségteljesen szexelj, akkor ne is csináld.

(24/L)

2009. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A szexre már készen állok...csak azt nem szeretném h a hormonháztartásomat összezavarja a tabletta!
2009. jan. 8. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!