Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor a barátomat a számmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a barátomat a számmal elégítem ki mindig szeretne a számba élvezni. Hagyjam? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
De félek attól,hogy utána el hidegül tőlem és csak egy kis kur..nak fog tartani.19 éves vagyok és már több mint 1 éve vagyunk együtt.Mit tegyek?
2009. jan. 8. 00:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Miért a te barátnőd csinált már neked ilyet.Jó volt?
2009. jan. 8. 01:11
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

Hááát... nem korai nektek ez kicsit?

Tényleg nem követelheti, és nem is haragudhat, ha nem teszed meg.

Ha viszont mégis megteszed, akkor fektesd csak a hátára. Akkor - ha nem tetszik - simán kiengedheted a szádból közben és utána.

Tényleg ne köpködj, mert az nem valami kedves dolog. Inkább ne hagyd, ha nem bírod.

2009. jan. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Akkor boldog születés napot.Ha akarod küld el az email címed és folytassuk ott a kérdezgetést.
2009. jan. 8. 01:14
 14/22 anonim ***** válasza:
20%
Hát mi rendszeresen petting ellünk mert azzal is elég rendesen kielégitjük egymást,és igen nagyon jó érzés:)
2009. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
Figyelj... én fiú vagyok, de azért válaszolok. Ha nem szeretnéd lenyelni, akkor ne tedd. Ha nem "öklendezel" az ízétől akkor engedd a szádba és utánnya köpd ki. Ha igazán szeret megérti, hidd el... ha nem akkor nem is igazán szeret téged vagy nem érti meg miért köpöd ki. Szerintem erről vele is beszélgess. :)
2009. jan. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
35%

Elegedjen meg a baratod azzal, hogy szajjal is kedveskedsz neki, ne engedd, hogy a szadba elvezzen, undorito dolog. De sok ilyen kerdes volt mar, olvasgasd el oket, meglatod, hogy sokan undoritonak tartjak, valaki viszont gond nelkul "megissza". Keptelen lennek ra, nem ertem mire jo ez. De ha annyira akarja a baratod, es te pedig nem, akkor mondd meg neki, hogy elvezzen egy poharba, es igya meg. Akkor majd meglatja, hogy mennyire undorito egy dolog ez, es azt hiszem, soha nem fog erre kerni tegedet mar. Ne engedd, hogy zsaroljon, ezmiatt nemfog elhagyni tegedet, es nem ertem, hogy miert nevezne k.. tegedet ezmiatt?

Ha elhagy, amiert nem verheti a szadba, akkor jobb is, es akkor majd keress magadnak olyan tarsat, aki nem fog "kinozni" tegedet a szexben. Nagyon fontos!

2009. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%

Mert enyierövel a nö váladéka is undorit lehet egyes férfiaknak mégis szeretitek és kéritek hogy nyaljunk ki.....

Na ez hogy van és ha má a pasi kéri hogy hagy élvezen a szátok ba máris megtagadjátok:S

2009. jan. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Lány vok! Nekem volt már benne részem.

És hidd el a barátod nem fog krvának tartani e miatt, hanem inkább örül majd neki, hogy megteszed érte, és neki ezzel örömet szerzel majd.

De csakis akkor tedd meg, ha te is akarod.

Jah, és ne mutasd annak látszatát h undorodsz, mert azzal sértenéd meg igazán.

2009. jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
33%
Te 19 évesen még nem tetted túl magad ilyen marhaságokon? Inkább gyerekes vagy, ha ilyeneken agyalsz, nem kurv@. :P
2009. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Az utolsó Válaszolónak attól,hogy ő olyan hamar túl tette magát rajta nem kell másat gyereknek nézni ezért.Mert nem mindenkinek megy olyan könnyen.
2009. jan. 8. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!