Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bi lennék? Próbáljam ki majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi lennék? Próbáljam ki majd kiderül? Hogy értelmezzem ezt? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Multm 20, sőt. Tudom, hogy nem vagyok meleg, de NÉHA, főleg amikor kanos vagyok izgat a dolog. Maszti után már nem. Szűz vagyok még. Lányokal sem csináltam még, de nagyon szeretném. Hozzályuk vonzódom, ők tetszenek.

Nem izgat a férfi test,nem tetszenek a fiúk,nem vonzódom hozzályuk,érzelmileg meg végképp nem. Csak néha piszkálja a fantáziám milyen lehet felkínálni magam. Bevallom a képek felizgatnak. Mitől lehet ez? Normális? Bi vagyok? Hová tegyem magamban ezt? Keressek gyorsan barátnőt? Prosti?

Lehet,hogy ez csak múló fantázia? Olyasmi amről képzeleg az ember,de tudja,hogy nem akarja csinálni.Kinövi?

Lehet,hogy ez azért van,azért jut ilyesmi az eszembe,mert még mindíg szűz vagyok? Ha időben lett volna közöm a lányokhoz akkor eszembe se jut ilyesmi??

Ha elélvezek utána már józan ésszel nem szívesen csinálnám ezt bevallom. Keressek gyorsan barátnőt? Prosti? Józan észel tudom,hogy nem.Meg vallás(túlzottan nem vagyok vallásos),meg stb. Csak néha eszembejut.

Lehet,hogy azért,mert tiltott,mert tabu. Minden ilyesmi izgatja az embereket. Olvastam,hogy a nőket is izgatj az anál(már akit),mert tabu,mert tilos. És ez izgató.

Ez lehet nálam is??


2009. jan. 7. 22:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

hello


én se vgyok melleg most is van csajom

de én ki probáltam (de csak odáig jutotam hogy le szoptam az iletöt)deh még mindig fel tör bennem a gondolat

hogy tovább is menyek


és most benem is ott van az a gondolat hogy bi lennék

2009. dec. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!