Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bi lennék? Próbáljam ki majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi lennék? Próbáljam ki majd kiderül? Hogy értelmezzem ezt? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Multm 20, sőt. Tudom, hogy nem vagyok meleg, de NÉHA, főleg amikor kanos vagyok izgat a dolog. Maszti után már nem. Szűz vagyok még. Lányokal sem csináltam még, de nagyon szeretném. Hozzályuk vonzódom, ők tetszenek.

Nem izgat a férfi test,nem tetszenek a fiúk,nem vonzódom hozzályuk,érzelmileg meg végképp nem. Csak néha piszkálja a fantáziám milyen lehet felkínálni magam. Bevallom a képek felizgatnak. Mitől lehet ez? Normális? Bi vagyok? Hová tegyem magamban ezt? Keressek gyorsan barátnőt? Prosti?

Lehet,hogy ez csak múló fantázia? Olyasmi amről képzeleg az ember,de tudja,hogy nem akarja csinálni.Kinövi?

Lehet,hogy ez azért van,azért jut ilyesmi az eszembe,mert még mindíg szűz vagyok? Ha időben lett volna közöm a lányokhoz akkor eszembe se jut ilyesmi??

Ha elélvezek utána már józan ésszel nem szívesen csinálnám ezt bevallom. Keressek gyorsan barátnőt? Prosti? Józan észel tudom,hogy nem.Meg vallás(túlzottan nem vagyok vallásos),meg stb. Csak néha eszembejut.

Lehet,hogy azért,mert tiltott,mert tabu. Minden ilyesmi izgatja az embereket. Olvastam,hogy a nőket is izgatj az anál(már akit),mert tabu,mert tilos. És ez izgató.

Ez lehet nálam is??


2009. jan. 7. 22:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Ha időben lett volna közöm a lányokhoz akkor eszembe se jut ilyesmi??"


Ez a mondat egy kicsit kemény. Elmondanád, h 20 évesen mi a fenéről vagy lekésve???

2009. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szerintem keress barátnőt! :D

Én úgy tudom, hogy a homoszexuálisok elég jelentős hányadát "ki lehet gyógyitani", és újra heterók lesznek. Szerintem heteroszexuális és biszexuális között nincs éles határ. Sokkal fontosabbak a kapott ingerek. Tehát szerintem keress barátnőt!

2009. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Utolsó!

elképesztő baromságot írtál. már hogy a fenébe lehetne egy homokost heteróvá téríteni?

te, aki minden bizonnyal heteró, gyerünk, téríts át magad a saját nemed felé, hajrá. nem megy? miért is? mert nem vonz a saját nemed, nem őket kívánod.

a melegeknél is így megy, te oktondi.

2009. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a sok hozzászólást.Remélem lesz még.

Másodszor a vitákat inkább máshol beszéljétek meg.


Nyugi.Azért először lánnyal szeretném.Nyilvánvaló azután majd kiderül. Melegnek semikképen sem tartom magam.


Azt még le kell írnom,hogy maszti után ha közben lányokra gondolok is egyáltalán nem érdekel a sex.A lányok sem. Csak amíg kanos vagyok. Utána valahogy inkább úgyérzem,hogy szívesen távoltartanám magam az egésztől.Úgy vaogy vele,hogy gondolni egy dolog rá meg csinálni egy másik. Hiába gondolok ányokra utána már nem biztos,hogy szeretném is kipróbálni. AZ ejakuláció után már inkább viszakozok a sexualitástól.


23:07-sokat írtál

ezt nem értem--Azt mondod, hogy a kielégülés után már nem izgat az azonosnemű kapcsolat. Ez pervezitásba fajulhat a későbbiekben, erre vigyázz. Ugyanis ez látens heteroszexualitást eredményez, amely abban nyilvánul meg, hogy kettős életet élsz. Ezért próbáld meg megtalálni azt az éned, amelyik tényleg boldog lenne. Persze nehéz, főleg, ha valódi a biszexualitás, mert akkor ahhoz partnert kell találni, és az nem egyszerű."


nekem ez zavaros.

Még csak igazi bisex sem biztos,hogy vagyok.

Nézzétek,én azt tartommelegnek aki érzelmileg is vonzódik a saját neméhez. Én meg nem.

dE a bi-dolgot nehezebb megítélni. időnként felizgatnak a képek máskor kimondottan taszítanak és unodítónak találom. Viszont néha alányokkal való sex is tszít. Néha maga a sex taszít.

Éni úgy gondolom,hogy a beállítottság lelki dolog. Llekben nem vonzódoma fiúkhoz. csak néha felmerül a gondolat(amikor kanos vagyok),,hogy milyen lehet. erről van szó. Megyek az utcán s ránézek valakir,hogy vele kellene és elépzelni sem tudom. Kivan zárva.Fantázi szintjén jeletkezik.


Azzal szeretném kipróbálni akivel úgyérzem,hogy eljött az ideje.Egy lánnyal akibe mondjuk fülg bele vagyok zúgva.Csak ilyen nincs. Gondoltam megveszem az elsőt.

De szeretném ha az első OLYAN lenne.Fiú létemre túlzottan lekizős vagyok.Ha az elsőnél belenéznék a lány szemébe és megszűnne a világ.Csak egymáshoz érnénk és bizseregnénk.Összebújni és csókolózni ameddig csak bírjuk.Ne csak egyszerű testiség legyen.Akarjam azt alányt.Ő is engem.Élvezni szeretném a közelségét.

Na ez az álom...........

Ebből nem lesz semmi

azt,hogy egy férfit megcsókoljak úúúaaabbahhh leírni is nehéz volt. Ha valamit undorítónak találok akor ezt.A picsi-pacsit könnyebben el tudom fogadni,de ha smárolnak az felkavar. uhhh


03:25-a másik hosszan válaszoló

Na,valaki énisarra gondolok,hogy lehet attól van,hogy most már itt lenne az ideje lányokkal foglalkozni.Csak a hiány csinálhatja? Mert nem kapom meg azt amire most már szükségem lenne?

Még csak igazi test vonzalmat sem érzek .Ezt fentebb leírtam. Más ha egy képet látok 2 fiút meg ha az utcán egy egyet. A racionális oldalam tudja,hogy nem.

Talán csak a test vágy gerjeszt bennem ilyen gondolatokat,mert nincs lányokhoz közöm és keres valamilyen alternatívát. hm?

A kipróbálással is a gondom,hogy 1,mégis csak lánnyal kell kezdeni 2,nem vagyok kimondottan vallásos,de valahol bennem mélyen bűnek tartom. Ha az ember érzelmei szinten is kívánja,vonzódik az azonos neműekhez az más,mint ha csak testi szinten. Az egy vágy amitől meg lehet,talán kell szabadulni. Az végső soron is csak egy testi vágy,mint az éhség,szomjúság. Nálam még csak igazi test vágy sincs. Nehezen tudom leírni. Csaka test kielégülésére vonatkozik.

Csak szerintem érzelmek is artoznak a sexhez. Ezt neg csak lányokkal tudom elképzelni.

(Bevallom szeretnék majd énis csajozni,meg egyéjszakás kapcsolatokat.Amiben ugye kevesebb az ézelem.)


Megkérdezheted miért nem sikerült eddig lányokkal.

Túlzottan gátlásos vagyok.Igazából elég soktényezős a dolog.

Mostmár,hogy múltam 20 néhány évvel kicsit nehezebb.

Igazából nagyon zavarna ha tudná a családom,hogy lánynál alszom.eddig sem jártam el otthonról most meg csak így hipp.hopp az feltűnő lenne.ez nagyon zavar és nem tudok vele mit kezdeni.

A társasági érintkezésben elég gyenge vagyok. Nem tudok beszélgetni a lányokkal.Komolyan.Másokkal se nagyon.

nem járok sehová szórakozni.Következés képpen mindegy,hogy nem tudok ismerkedni,mert nincs is hol.Ha lenne se kezdeményeznék. Nagyon kínos lenne. Ha be kell mennem egy bevásárló központba látszik rajtam,hogy elveszett vagyok. Lányok társaságában még inkább.

Magamal sem tudok mit kezdeni a lányokkal meg még annyit sem.

Hogy közeledjek bárkihez is nula tapasztalattal?

Még azt sem tudom hová hejezzem az életemben ezt az egészet.A lányokat,a sexualitást,a testi vonzalmat.

Éretlen vgayok a koromhoz képest.

Zárkózott,nulla önbizalommal és önbecsüléssel.Ráadásul pesszimista vagyok meg lusta. És nem tudom a kiutat.


14:35 20 meg pár éves vagyok

miről késtem le ? Nagyon sokmindenről.Amit eddig meg kellett volna tanulnom és tapasztalnom ez életről az életből az kimaradt. Ez így értető? És ebbe beletartozik az is,hogy kell kapcsolatba lépni a lányokkal.Kimaradt a tiniszerelem. Valószínű nem lesz részem szép első szeretkezésban. Kimaradt a lányokkal való ismerkedés,az együtt elmegyünk valahová csak úgy. Tulajdonképpen minden kimaradt.

2009. jan. 8. 20:33
 15/21 A kérdező kommentje:
Bocsi kicsit hosszú lett. talán elsz valakinek türelem végig olvasni
2009. jan. 8. 20:34
 16/21 A kérdező kommentje:

Kell egyáltalán ennyit rágódni egy fiúnak az első sexen.

Tényleg nagy dolog vagy csak túl van fújva? Sima testiség.

Nem kellene pedesztálra helyeznem a lányokat. talán ez a probléma. Ne tekintsek valami misztiku izéként rájuk.

Valahol tartok a sextől.

Több helyen is olvastam meg hallottam,hogy ez a fajta hozzáálás megszűnik majd jónéhány aktus után és akkor másként tekintek majd a lányokra. ez így van?

2009. jan. 8. 20:43
 17/21 anonim ***** válasza:

Én végigolvastam :)


Szerintem valószínűleg azért van ez, mert nincs barátnőd. Ha lenne nem gondolnál ilyen dolgokra és nem zavarnának. Persze még lehet az, hogy ha túl vagy már pár barátnőn és akkor is hiányérzeted van akkor esetleg.... de ez nem szükségszerű és még messze van.


Annyi tudok még tanácsolni, hogy ne küzdj magad ellen. Ha görcsösen próbálod magadnak bebeszélni, hogy "nem leszek meleg , nem leszek meleg" az nem vezet jóra. Ne foglalkozz azzal, csak élj. Nem annyira fontos dolog ez.


Az is jó lehet még ha eljársz pl. edzeni. Nekem az nagyon jó érzés mindig :) És akkor nem fogsz elnőiesedni sem :D lehet majd jobban is érzed magad és fel sem merül benned ez a kételkedés.


Az első szex pedig nem annyira hatalmas dolog. Főleg fiúknál nem. Tudni fogod mit csinálj, nem nagyon lehet melléfogni. Ha pedig szereted a lányt akkor aztán tényleg nincs miért aggódnod, mert minden jó lesz amit vele csinálsz. Nincs miért aggódnod tényleg.


Ezzel a hetero-biszex stb. dologgal is ráérsz még foglalkozni. Ne is gondolj rá. Nekem is volt egy ilyen időszakom régen, amikor nem volt senkim meg nem találtam a párom és minden hülyeségre gondoltam már. De aztán elmúlt. És most örülök, hogy az vagyok aki lettem.


Koncentrálj arra, hogy éld az életed legyél boldog, úgy ahogy neked jól esik. És ne bánd meg soha, mert mások sem bánják meg. Ismerkedj, szerezz egy barátnőt és akkor ez az egész valószínűleg eszedbe sem fog jutni.


Különben nekem is van úgy, hogy szex után nem érdekel egyik nem sem. Sőt vannak olyan napjaim, amikor maga a szex is taszít... az pedig sok emberben benne van, hogy ha megkapta amit akar, akkor szex után nem érdekli a másik. Nem szép dolog, dehát... szerintem a hormonok is okozhatják. Nem feltétlenül van baj, csak azok is változnak egy picit, a férfiaknál is.

Szerintem nincs itt semmi gond, csak ne rágódj már ezen. Keress magadnak hobbit, elfoglaltságot. Járd focizni, edzeni, akár moziba vagy ahová akarsz. És járj nyitott szemmel, hogy ha összefutsz egy megfelelő lánnyal, ne szalaszd el. És ne legyél félénk, próbálkozz! Senki nem mondja meg rólad ránézésre, hogy szűz vagy. Sokan még aktus közben sem. Nem lenne könnyebb egy szűz lánnyal? Be sem kellene vallanod neki, hogy te még szűz vagy nem olyan fontos dolog szerintem. Esetleg próbálkozz csúnyácskább lányoknál, akkor több önbizalmad lesz mintha egy bombázó elé állnál oda. Ez kezdetnek jó. Csak ne gondolkodj ezen és kezdj bele valamibe. Idővel minden rendeződni fog.

2009. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyébként a 03:25-ös hosszan válaszoló voltam, és megint kitettem magamért az írás terén úgy látszik... azért remélem elolvasod, mert csak segíteni akartam. 2 mondatban nem nagyon lehet... :)
2009. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

23:19


Köszönöm

Az első sex fontosságáról még anyit,hogy számít kivel veszítem el? Úgyértem meg is vehetem,lehet egyéjszakás kaland vagy inkább barátnővel?

Igen,többet kellene kimozdulnom.

Valahogy társasági emberré kellene válnom.

majd lesz valahogy üdv

2009. jan. 15. 19:49
 20/21 A kérdező kommentje:

Ugyanmár! hol találok korban hozzámillő szűz lányt?

Az vagy bányarém vagy csak az esküvő után szeretné elveszíteni. szűz lányt? hol?

2009. jan. 15. 19:52
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!