Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A punciba és a popsiba bármekk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A punciba és a popsiba bármekkora pénisz befér? N

Figyelt kérdés
ma 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
igen
ma 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a popsiba 20+ nem jelent gondot de puncoba a 17 cm már fáj
ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem extrém méret akkor igen még ha nem is elsőre megy be.
ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
A felizgult puncinak is van max mérete ami úgy tudom 15 centi. Szóval egy 20 centis péniszből már marad kint bőven. Popsinál a vastagság dönt szerintem, bár azért puncinál is más 3 vagy 5 centi vastag péniszt betolni.
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Punciba 15 cm tövig popsiba hosszabb is. Férjnél vagyok nem kérek privátokat, köszönöm. 30/N
ma 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Befér igen. Több lányba befért az öklöm. Akkor péniszből tényleg bármekkora befér.
ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván tud tágulni,de azért vannak határok,anatómiai adottságok sem mindenkinél egyformák,hosszában biztos h van ami már nem fér be tövig mindenkinek.
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem popsiba 21es dildo igen F
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!