Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok voltatok már együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok már együtt fecske alsót hordó sráccal? Amikor megtudtátok hogy fecskét hord akkor undorodtatok tőle? Vagy szerintetek lehet sexi a fecske?

Figyelt kérdés
Elkezdenék ismerkedni egy lánnyal és nem tudom hogy mit szólna az alsómhoz, számomra ez a kényelmes és szerintem jól is áll rajtam de nem tudom hogy mit szolnának hozzá a lányok.

tegnap 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy férfiként válaszolok. Hasonló dilemmám volt, ezért azt csináltam hogy első allalamommal boxerban voltam, utána viszont már fecskében. Csak azért hogy ha esetleg nem tetszik neki ne rontsam el az első benyomást. De tetszett végül a fecske is.
tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Komoly? Ha ez zavar akkor nállad is van baj.

Egy mot sem amiatt szeretsz ill szexelsz vele, hogy milyen bugyit visel.

ma 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb senkit nem fog érdekelni, hogy milyet hordasz.
ma 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Nekem mindig fecském volt kis koromban, mert apám azt hordott és bátyáim is, és hát örököltem, nem voltunk gazdagok na.

Egyetem első évében egy lánnyal közelebb kerültünk és amikor az albérletében nála a sötétben már célegyenesben lett volna a dolog és lehúzta volna, akkor kitapintotta és szinte kinevetett, hogy "Rajtad bugyi van?!"


És annyira meglepődött, hogy felkapcsolta a villanyt, hogy ez most mi.

Persze felháborodva közöltem, hogy fecske van rajtam és a férfiak ilyet is viselnek, bár nem gyakori de ez van. De a kedvemet elvette és iszonyat elvette az önbizalmamat is azaz eset.


A csaj meg azért volt bunkó és nevetett ki, mert az előző pasija (akivel 4 évig volt 15-19 éves koráig), akivel felnőtt az mindig boxert hordott és sose látott fecskét közelről.

Ennek már lassan 10 éve és megvagyok, minden oké. Csak valahogy beugrott ez a kis történet, amikor azt írtad, hogy "senkit nem fog érdekelni"


Igen. Ha egy érett normális kapcsolatban vagy, akkor nem fog. Én is most néha fecskét néha boxert hordok, és a barátnőmet nem érdekli.


De azért kezdetekkor szerintem előfordulnak érdekes dolgok.

ma 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!