Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok kibeszélné a szexuális életeteket a barátainak?

Figyelt kérdés

Most mondta el a párom, hogy elmondta az elején a barátainak, hogy én miket csinálok az ágyban, meg hasonlók. Nekem rosszul esett, ezt közöltem is vele és nem nagyon érdekelte. Annyi volt a válasza, hogy dicsőségből mondta el.

És itt nem csak arról van szó, hogy annyit mondott volna, hogy milyen élvezetes, hanem részletesen, hogy miket csinálok közbe stb.

És azóta szex közben ez jut eszembe és az egésztől elmegy a kedvem, plusz haverjaival is kellemetlen a találkozás.



tegnap 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a barátnőm barátnői mindent tudnak rólam... És én is megosztok dolgokat a haverokkal.
tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az hogy megbeszelik az normalis szerintem, ha ezzel viccelodnek es esetetleg becenevet adnak a rolad a hatad mogott az nagyon gaz, en baratommal kalandnak indult aztan fel evre tudtam meg h engem addig a hatam mogott vegig szexualis nevvel illettek a hatam mogott…. Kicsit kiakadtam de szerintem h csak beszelnek rola azzal nincs baj
tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor csak nekem megalázó, hogy elmeséli milyen hangokat, hogy nyögök, minden részletet ilyen hasonlóan elmondd.

Szerintem ez elég intim és magán dolog, amit nem szeretnék, hogy mindenki tudjon rólam.

tegnap 23:14
 4/8 anonim ***** válasza:
2es vagyok, ha jokat mond az aranyos szerintem , persze ez mar lehet atmegy egy hataron, ha gondolod irj ram m, en is tudnek meselni..
tegnap 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem pasiként nem zavar. Sosem kérdeztem erre rá, de voltak olyan pillanatok amikor barátjával vagy barátnőivel találkoztam, és az volt az érzésem, hogy többet tudnak rólam, illetve rólunk, mint azt mutatják...
tegnap 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Talan a ferfiaknak nagyobb dicsoseg, ha jokat mesel roluk a parjuk baratnoinek, hogy jol teljesit az agyban, vagy nagy a merete..

De szerintem nőknél ez egy intimebb dolog.

tegnap 23:52
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 23:52


Szerintem kicsit túlreagálod. Ha nem sértő amit mond, tehát nem olcsó r*ancként hivatkozik rád, akkor tök mindegy igazából. Ha szexeltek akkor elég idősek vagytok ahoz hogy a közös társaságban elhigyje mindenki hogy, bizony éltek nemi életet. Ráadásul ez a téma most fúj ki, és nem szakítás után, a düh miatt felnagyítva és kiszinezve.

Nálunk a munkahelyen sajnos sok ilyen gyökér ember van, akik közös kolléganökkel vannak együtt és hiába nem érdekel, a nagyját már vizuálisan el tudom képzelni meztelenül, annyi sztorit hallottam.

Egy bizonyos kor után, ez már inkább csak gyerekes hiszti. Az ő részéről, hogy ilyenekről témának, illetve a te részedről, hogy ilyeneken drámázol

tegnap 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anno a barátnőm eldicsekedte a barátnőinek, hogy milyen nagy farkam van

Arra nem gondolt a drága,hogy lesz akinek felkelti az érdeklődését......na nem is tartott sokáig a kapcsolatunk!


Akkor azért dühített, hogy 3 napig az én farkam volt a suliba a téma

ma 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!