Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha anya barátnőj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha anya barátnője látta, hogy óvszert veszek?

Figyelt kérdés
Összefutottunk a kínaiban és tuti látta, ciki volt.

okt. 21. 00:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9. Gondolom ilyen ázsiai vegyeskereskedés, kisbolt dolog
okt. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor fiatal voltam, én is vettem óvszert, hiába nő vagyok. Nem mentem messzire, a lakótelepen a boltban. Sokszor a szomszédok közül valaki fizetett utánam. És? Emberek vagyunk. Mindenki csinálja.
okt. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 mantis religiosa ***** válasza:
Ha félsz, hogy bajba kerülsz, mondd azt otthon, hogy egy osztálytársatokat fogjátok megviccelni a suliban, ahhoz kell. 😅
tegnap 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az a korodtol függ.

Bár ha ott veszel nem lehetsz túl idős.

A korodtol függ hogy anyud mit mond ha megtudja

tegnap 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha 14 alatt veszed meg de akkor is jobb ha ott van nálad mivel mi pasik eléggé felelőtlenek tudunk lenni és van egy olyan pillanat ahol eléggé bevagytok indulva nincs gumi aztán nagyobb baj miatt agódhatnak a szülők nah meg te mint hogy elkezdtél nyitni a sexualitás fele
tegnap 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Fogkefét venni az? Napi szükséglethez tartozó eszköz..
tegnap 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!