Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek volt eddig olyan "szeren...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt eddig olyan "szerencséje",hogy egyszer valahogy lefeküdt a haverja,barátja vagy barátnője anyjával?F24

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit fura de no letemre a baratnom anyjaval:)
2021. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Stiffler mamája?
2021. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem volt még ilyen élményben részem.
2021. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
haver anyukajaval volt dolgom.
2021. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sipekilaci ***** válasza:
37%
Én 17 éves koromban lefeküdtem 16 éves barátnőm, 34 éves anyjával. Ez Berlinben történt, barátnőm még nem ért haza az iskolai táborból, az anyja lenge öltözékben fogadott és összejöttünk. Két napig egyfolytában csak szexeltünk. Aztán hármasban is.
2021. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régen volt, de az osztály társam anyja, rendesen kicsavart. Én 15 voltam ő megy talán 40. 😁
2022. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Haver anyukajaval volt dolgom,elkaptama nyucikat egy bulin ittasan,joval a haver=haversag utan..!!!tulzas h,nagy buli volt.akkartuk de csak viszafogotan,kis nyali fali tipi tapi
2022. okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!