Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen önkielégítő eszköz van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen önkielégítő eszköz van amely tényleg hatásos lehet?

Figyelt kérdés

A baj az,nehezen tud az agyam kikapcsolni. Nyilván a sok stressz nem tesz túl jót hosszú távon, itthon a gyerekek sem könnyítik meg a helyzetet. Estére persze örül az ember hogy él. Na de azért néha csak jól esne 31 évesen. Férjem 37,sajnos dohányzik is. Hiába regélek neki hogy miért lenne jó ha leszokna. Régebben más volt a nemi életünk gyerekek előtt :(


Persze nem várnám el minden nap. De egy héten jó ha 1 alkalom belefér . Ami persze nem túl hosszú..nemtudok kikapcsolni. Élvezni élvezem de nem mindig úgy ahogy szeretném.. ahogy régen.. Így pedig sokszor előjön ez a frusztrált érzés hogy na megint gyors játék voltam.


Én is szeretném élvezni. De nehéz így. Próbáltuk a masszázst ..ideig dbig ment. De akkor is a kapkodást éreztem és jeleztem is a férjemnek! Igyekszik látom hogy jó legyen nekem is. De valamiért mindig oda lyukadunk ki hogy aztán ő az első aki "elhagyja a pályát " ..

Szóval nem egyszerű..:/


Ezért is gondolkodom egy eszközben ami nem hangos de hatásos lehet.



okt. 20. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
DM-ben IS lehet kapni vibrátorokat, de azoknak is van azért hangja. A legjobb, ami mindig kéznél van, és hangtalan, az a jobb, vagy a bal kezed. Ennyi. (Esetleg mechanikus - kézi - masszírozó görgő, ha már mégis eszköz.)
okt. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szexoldalakon lehet kapni vibro tojást, azt berakod a bugyidba.En ezen gondolkodom h megrendelem jókat hallottam róla.Hangtalan de sok infóm nincs meg róla
okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá neten olyan csiklóozgatóra, ami ilyen levegőnyomással izgatja a csiklódat. Mi olyat szereztünk be, és nagyon jó. Csak nem szabad ráfüggni. :)

A pasim farka a puncimban, közben a csiklóizgató a csiklómon, szuper kombó, és nagyszerű orgazmus.

okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni mindenféle játékszert (egyénfüggő kinek mi jön be a legjobban), de tartok tőle ez a problémádat NEM fogja megoldani! A problémád "lelki jellegű" és nem testi! Egyetlen csodavibri sem fogja pótolni a férjedet, a meghitt, szenvedélyes közös együttléteket.

Vibri helyett azt javasolnám inkább üljetek le beszélgetni!

okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Satysfyer

Nem fogsz benne csalódni. Nem hangos, 1-2perc alatt a csúcsra juttat.

okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!