Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők! Ti gyakran megérintitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti gyakran megérintitek a férfi kollégáitokat?

Figyelt kérdés

Ha nem szimpatizáltok vele úgy is mint nő a férfival, pusztán csak kollégák vagytok, akkor is gyakran hozzáértek?

Egyik kolléganőm gyakran megfogja az oldalamat, karomat vagy a derekam környékét miközben finoman azért kötekszik velem. Ez jelenthet valamit? Családja és egy gyereke is van. A többi munkatársam nem igazán szokta ezt csinálni.



okt. 14. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha nagyon bejön igen! Főleg ha sportos teste van😀
okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ez azt is jelenti, hogy kikezdenél vele? Vagy az megint más kávéház?
okt. 14. 19:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért mert beindít szexuálisan
okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
A munkahelyi kapcsolatokban csak óvatosan...
okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem taperolok senkit, es en sem orulnek ha taperolnanak. Ha lenne olyan aki tetszik, akkor sem fogdosassal adnam a tudtara.
okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 Vagyis?
okt. 14. 19:12
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
5# ott a pont nálad, ezt gondolom én is.
okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
4#-es vagyok. A munkahelyi kapcsolatokban bizony vannak buktatók old amit te írtál a közeledés ezen formája furcsa számomra. Ha tetszik valaki akkor megmondom neki, nem érintgetem nem fogdosom. Amúgy sem szokott ezeknek a kapcsolatoknak jó vége lenni. De ez egy hosszú témát ölelne fel, hogy miért. Üdv.
okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy milyen módon szoktak végződni az ilyen esetek, ezért is kérdeztem konkrétan, hogy más miket tapasztalt és mi lett belőle.

Nekem nincs senkim, ha továbbra is folytatná, vagy akarná, akkor levarrnám szívesen.

okt. 14. 19:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, soha nem érintek meg senkit és azt is utálom, ha hozzám ér egy kollegám, mondjuk megérinti a vállam vagy ilyesmi.

Látom, hogy főleg a fiatalok ölelgetik, csikizik, csipkedik egymást, közben jókat vihognak. 25 felett nálunk már nem csinál ilyet nagyon senki csak az, akinek már nagyon testi hiánya van.

okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!