Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irodában a ti férfi kollégáito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irodában a ti férfi kollégáitok is folyton flörtölnek a munkatársnőkkel, vagy ez csak nálunk megy?

Figyelt kérdés
Én el vagyok hűlve ettől, meglep. Éveket dolgoztam otthonról a gyerekek mellől, egy ideje visszatértem, és tapasztalom. Régen erre nem volt ennyi példa, itt nagyon gyakori. Nálatok is?

2021. aug. 26. 18:53
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nàlunk még egymàssal is...🤫
2021. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Érdekes ez a munkalapú társadalom, ha még erre is van sokaknak ideje.
2021. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, kinek mi számít flörtnek, mert elég eltérő véleményeket láttam már ezzel kapcsolatban. Ilyen kifejezetten incselkedős, összekacsintós, kétértelmű kokettálás nálunk nem nagyon van (egyes embereknél irodai bulin, kicsit sok égetett szesz elfogyasztása után előjön, sőt volt már durvább is arra kapható egyének között :D... de nagy általánosságban nincs). Viszont olyan folyamatosan megy, hogy megjegyezzük egymásnak nemtől függetlenül, hogy aznap milyen jól néz ki, milyen elegáns a szettje, milyen fess / csinos... én is kapok sok bókot (pl. most, hogy covid alatt egy csomót fogytam, meg az öltözékemet is sokszor dicsérik). Ez utóbbi szerintem kedves gesztus és normális, de van, akinek már ez is flörtszámba megy, mert "csak a párjának a külsejét dicsérje az ember / csak azét, akitől akar is valamit úgy".
2021. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
ja, és össze is jöttem az egyikkel :D
2021. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk nem. 150 fős cég, mindenki ismer mindenkit, minden részleg olyan, mint egy nagy család. Imádom a légkört.

Van egy-két ember, akikről süt, hogy bejönnek egymásnak, egy-egy sikamlós poén mindenkinek belefér, de van egy határ, amit nem lépünk át.

2021. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csakis incselkedős, kétértelmű kokettálás, néha érintés is megreszkíroznak, egyértelmű flörtjelzőset... A férfiak nyomják ezt... Szóval megoszlanak a válaszok. Az, hogy megjegyezzük valakiről, hogy csinos, az udvariasság, nem flört.
2021. aug. 26. 19:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nálunk is ha ffi van az már biztos azt lesi kihez tudna kozelebb kerulni. Es értelmiségiek.


Állandoan mindenhol megy (nem egy munkahelyen dolgoztam eddig)a "mentális bekóstolás"


Míg diákmunkán munkán voltam es eloszor szembesultem azzal milyenek a felnőttek, majdnem behánytam es nem akartam felnőtt nő lenni.

Házas asszonyok viselkednek céges bulikon repedtsarkúként és a huszéves infos srácra vannak kattanva a házas 40 esek, a dagadék 50 es portás vagy csopvezek bekóstoljàk akit csak lehet válogatlanul meg sorolhatnám.


Ráadásul testbeszédet is tanultam.már megbántam azt is.

Inkább ne látnék semmit.


Azota felnőttem és kollektíva szerint válogatok munkahelyeket..

2021. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*diákmunkan
2021. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mi a mentális bekóstolás célja? Ki tud viccesen tromfolni, vagy kit lehet ágybavinni?
2021. aug. 26. 19:13
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy megtudja melyik reagalja le ugy melyik a legeselyesebb ágyba vinni. Igen.
2021. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!