Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok, még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok, még szűz. Már nagyon kívánom a sexet már nem bírom naponta egyre többször kell kielégíteni magam mert nem bírok magammal . és nincs senkim mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 19:16
1 2
 11/16 anonim válasza:
51%
én 17 vagyok ésmék szuzvagyok szegedi vagyok van emesened admek a cimedet
2009. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keresd meg az "igazit"(nem tudhatod:S)

De remélem bejön:)

Sok sikert!!!

2009. jan. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg add meg a módját az első alkalomnak..úgy tartják,hogy az első szexuális élményed meghatározza az egész életed szexualitását.Szerintem ebben van valami.Ne siesd el,hogy most mindenáron elakarod veszíteni.Tudod, türelem rózsát terem...

Ja, és szerintem vadidegenekkel ne feküdj le...csak annak add oda a szüzességedet aki tényleg szeret.Most csak azért ne,m nagyon kívánod a szexet,hidd el megéri várni!

2009. jan. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia4

Tényleg ha nem görcsölsz majd rajta, hogy legyen valakid,akkor fog betoppanni az életebe. Én is így voltam :) ! 17 évesen! És még mindig együtt vagyok azzal aki betoppant az életembe ,most 23 vagyok! És nem bántam meg, hogy neki adtam oda magam. Igaz nem voltam mással ,de hihetetlne amit velem tud művelni az ágyban :):) ! Szóval nem is kell más :) !!! Várj csak türelemmel!!!

2009. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
én segíthetek ha akrod:D
2009. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon kívánod a szexet, akkor keress magadnak 1 pasit, aki elveszi a szüzességed, de persze ne add túl hamar oda magad.Pl ahelyett hogy ide írsz, probálkozz 1 társakeresővel, egy próbát megér.

Addig meg keress valami más elfoglaltságot, mert ha sokszor elégíted ki magad, akkor semmi izgalmas nem lesz az együttlétben,mert majd nem együtt fedezitek fel mi a jó, hanem majd te mutogatod a pasinak..Az milyen illúzióromboló...

2009. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!