Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok, még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok, még szűz. Már nagyon kívánom a sexet már nem bírom naponta egyre többször kell kielégíteni magam mert nem bírok magammal . és nincs senkim mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
szerintem ez tök normélis.Nyugodtan elégitsd ki magad ha neked úgy jó.Ha nem keresed,úgyis rádtalál a nagy Ő:)
2009. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Hát, amig nincs párod addig be kell érned az önkielégítéssel!

De ha már ugy érzed hogy szeretnéd akkor keress rá egy megfelelő partnert hogy bevezessen a dolgokba téged!

Szerintem jelentkezőből akad elég. :)

2009. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
73%
Hát nem tudom h mi az elképzelésed a szüzeséged elvesztésevel kapcsolatban, de ha csak a sex lenne a lényeg akkor akár egy egyéjszakás kaland is meg oldhatja a problémád
2009. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Én 24 éves szűz fiú vagyok és van,hogy én sem tudok másra gondolni,mint a sex.

Összedobjuk amink van?? hm

Hasonló cipőben vagyok,mint te

2009. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom miért kell lepontozni a szűz fiút? Szerintem tök normális gondolat! Én is beválalnám!
2009. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Irigylitek hogy lepontozzátok? Teljesen igaza van! Én igaz még csak 16 vagyok de megértem az esetét és még én is szűz vagyok ami lassan már késői korhatár lesz.. Sok szerencsét te 18 éves lány:)
2009. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Hát, nem semmi...

Ez ugyan nem társkereső oldal - de, ha már megtaláltátok egymást, akár össze is dobhatjátok az összedobnivalókat.

Csak előtte küldjetek egymásnak fényképet, meg telefonáljatok. És ne ajtóstul rohanjatok a házba... olvasgassatok itt egy kicsit a témában.

2009. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%

www.gyakorikerdesek.hu !!!!!!!!!! Nem pedig www.sexelniakarok.hu !!! Mik vannak...

A szüzességet csak egyszer lehet elveszíteni nem pedig többször! Nincs olyan, hogy: Ön most nem nyert, próbálja újra! Szépen várni kell az igazira és felkészülten adni oda magad! De ti tudjátok, én csak a véleményemet mondtam el...

2009. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Keress magadnak hobbit, sportot, töltsd több időt a barátnőiddel! Nincs más megoldás, mint hogy eltereled a figyelmed, hogy ne is maradjon időd erre gondolni, és megpróbálsz teljes életet élni enélkül. A szerelmet siettetni nem tudod, majd egyszer csak jön. De addig vigyázz, ne vesztegesd az időd kesergéssel és sóvárgással, használd jól ki! (tudom, hogy könnyű mondani, de így kell)
2009. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Előző vok: attól még este az ágyban kicsit elkalandozhatsz:)
2009. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!