Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Onlyfanson fizetni kell azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onlyfanson fizetni kell azért hogy posztolhassak? Vagy ez hogyan működik?

Figyelt kérdés
Még elég zavaros nekem a dolog. Lehet chatelni férfiakkal, az oldalon keresztül? Valaki tud segíteni?

okt. 10. 07:02
 1/2 anonim válasza:
56%
Nem kell fizetni és lehet chatelni. Ha dobsz privátot akkor segítek, ahhoz hogy havi 2-3 ezer forintnál többet keress rajta (ha csak nincs valami ritka fétispotenciálod vagy vagy celeb) elég sok dologra kell figyelni ami nem férne bele 10 kommentbe se, kb egy teljes marketinget kell felépíteni és vannak alapszabályok hogy mikor mennyit mutathatsz hogy érdekes legyél a demo alapján, de ne is teljenek el az ízelítővel. (Minimum) 2 emberes meló.
okt. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt sem tudom, hogy hogyan lehet keresni személyekre azon a felületen... :D tök béna szerintem.

(pedig szívesen fizetnék, ha megtalálnám a vágyaimnak megfelelő személyt)

okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!