Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek tényleg sokan...

Szerintetek tényleg sokan csak azért mennek ki az árvízi védekezéshez "segíteni", hogy pózoljanak, utána meg posztolhassanak?

Figyelt kérdés

[link]


"Van abban valami egyszerre végtelenül szomorú és lesújtó, mit hoz ki egyesekből az évtized legnagyobb árvize. Az árhullám tetejét Budapesten a hétvégére várják, az előrejelzések szerint rekordközeli vízmagasságot mérhetünk majd. Valahogy ilyenkor megjelennek a katasztrófaturisták, akik kimennek fotózkodni, hogy megmutassák a követőiknek: odasüss, mekkora víz van, hű, hallod, kiöntött a víz, apám, itt vagyok, hejj, de megmutatom, ha nem néznél híreket, mert barlangban laknál. Innen már csak egy lépés a lájkvadász segítség, mely nem szól másról, mint hogy az illető kimegy a védvonalhoz, szelfizik párat, netán az erre szakosodott emberével lövet pár képet arról, hogy fogja a lapátot vagy fogja a zacskót. Természetesen a poszthoz kell a buzdítás is, hogy megmutassuk:


MI SEGÍTETTÜNK, TE IS SEGÍTS, VÉSZHELYZET VAN, GYERE HOMOKOT LAPÁTOLNI.


Természetesen illető a kép elkészülte után már leveszi az esőkabátot a vuttyonról és a guccsiról, a poszt élesítésekor meg már az otthon finom melegében latte avokádózik. És van a legalja, a politikus, akit nem a lájksóvárgás, hanem a politikai haszon motivál az árvíz során."


szept. 18. 08:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg a fideszes és megafonos bohócok ezt csinálták. Én is kint voltam zsákokat pakolni, és a többség tényleg dolgozott.
szept. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

Bocs, de hazaárulók propagandalapját nem nyitom meg. Szerencsére idéztél, így hozzá tudok szólni.


Most nem voltam kint, de a korábbi nagy áradásnál kint voltam Szentendrén Budapest déli fertályáról és reggeltől éjjelig dolgoztam.

Igen, én is tapasztaltam a katasztrófaturisták jelenlétét, és rettenetesen irritált, biztos vagyok abban, hogy most is vannak ilyenek.


Vegyük példának okáért Orbánt Viktort. Pontosan a "cikkben" leírtakat csinálta, de nem nevezték nevén, pedig nagyon nyilvánvaló volt, és igazán megtehették volna. Csak a munkálatokat zavarta meg.


Természetesen ha mégis megnevezte a Mandiner, akkor elnézést kérek, de ez a hazaárulók propagandalapja, csak Magyar Pétert nevezte meg.


Hogy Magyar Péter és az aktivistái mennyit dolgoztak kint, azt nem tudom, ha egyet lapátoltak, máris többet, mint Orbán.

szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Amikor fidder politikusok a Tiszához mentek az áradást megnézni akkor biztosan! :DD


[link]

szept. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Sajna ilyen világot élünk. Legalább ott van és ha min. 1 zsákot arrébb tesz vagy belapától, máris nem ment hiába.
szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%
Egy miniszterelnöknek nem kell lapátolni. A jelenlétével és irányításával segíti a védekezést. 2-es ne legyél már ennyire....
szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Magyar Péter a tipikus példája ennek!!!
szept. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Orbán max maffiát irányít, hazát elárul, ha rá utalsz.
szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Orbán és a Fidesz ezt csinálja. Csak vágóképek.
szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Orbánnak a foci miatt ízületei kivannak, egy 20 kilós zsákot nem emelhet meg.

Persze jól mutat a híradásokban, mióta miniszterelnök populizmusból mindig kiment villogni. Az embereknek meg láthatólag ilyen olcsó kampányfogás kell.

Hát akkor tessék. Mehet Magyar Péter is ki...

szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 DK-s ***** válasza:
54%

Én mint kőműves, és kétkezi melós néztem a képeket!


Gyurcsányt, és Magyart vetettem össze. Gyurcsányról alig találsz képet, azok is "lesből" lőtt fotók, nem ő csináltatta.


Magyarral viszont rengeteg probléma van! Egy sunyi g'ci!


Az egyik képen amin a lapátfogásába akartak belekötni, azon nem a fogással van a legnagyobb probléma. Ahhoz képest hogy a fellapátolt homokot önti a zsákba, gyönyörű szép tiszta a lapát hátulja! Egy ÜRES, új lapátot tart a zsák fölött!


[link]


A következő sztárfotón láthatjuk, amint sárban dagonyázva, a munka közben megállva pózol. Csak azt nem értem hogy miért hibátlanul tiszta a kezén a kesztyű aminek tiszta kosznak kellene lennie, és ez érvényes a csizmájára is! Nézzétek meg a háttérben levők csizmáját!


[link]



Itt a harmadik "gyöngyszem": Adogatják egymásnak a vizes homokkal töltött zsákokat. Ezen a képen mindenkinek a terminátor az apja? Vagy mi a faxom?

A meleg xarig benyalok Magyarnak, ha egy vizes, vagy akár száraz homokkal a képen látható mértékig megtöltött zsákot képes úgy tartani, ahogy a képen!!!!!!


De a jobb szélső emberke sem semmi! Az PUSZTÁN AZ UJJAIVAL tartja!


Szerintem ezekben fűrészpor lehet!


[link]

szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!