Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak olyanok akik soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok akik soha nem maszturbálnak,vagy még soha életükben nem maszturbáltak?

Figyelt kérdés

okt. 8. 11:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
az én barátnőm sem csinálja mondta hogy neki nem jön be bár a sexet sem nagyon kívánja sajnos.
okt. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
90%

Ez elképesztő, hogy magabiztosan véleményt formáltok, pedig ahány ember, annyi eset.

Én imádom a szexet és rettenetes hianyom van belőle, mégse tudom élvezni a maszturbálást. Sokért nem adnám, ha valaki elárulná, mit csinálok rosszul, de nem érzek szinte semmit a saját kezemtől. De ha elolvasok egy pikáns történetet, akkor kész vagyok. Vagy egy férfi jól megfogalmazott pár mondatától. Nem vagyok valláskárosult. 😃

okt. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!