Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A melleim miatt nem fekszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melleim miatt nem fekszem le a barátommal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,nem voltam még fiúval,a melleim miatt.Nagyon kicsik(szinte semmi)70A-s melltartót hordok,aztis csak azért,hogy a szivacs kitöltse.Van most már 5 hónapja egy elég komoly barátom,akivel volt már petting,meg ilyesmi de a melltartóm nem engedtem levenni.Nagyon félek,ő viszont szeretne látni minden nélkül.Mit tegyek?
2009. jan. 7. 18:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!ezzel most nagyon sokat segítettetek!
2009. jan. 7. 19:33
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.

Az, hogy szeretjük a melleket, nem azt jelenti, hogy a nagy melleket. Sokszor egy kicsi sokkal izgatóbb tud lenni. És szerencsétlen fiúnak ha baja van a melleddel, az csakis azért lehet, mert nem érintheti meg őket.

Tudja mekkora, meglepetés sem fogja érni. Ha nem tetszene neki, akkor meg már nem lenne melletted.

A helyedben meglepném egyszer: nem vennék melltartót a felső alá ;) (Az ilyent mi tudjuk értékelni :))


(22ff)

2009. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

nekem is kicsik a melleim, amióta fogamzásgátlót szedek nőtt vmicskét. most vagyok 75/B-s, de 1-2 éve alig vtam én is 70/A-s.

én is csak atöbbieket tudom ismételni, hogy ne aggódj, biztos, hogy tetszeni fogsz abarátodnak. régen én is tele voltam emiatt gátlásokkal, majd lassan rájöttem, hogy rohadtul nem számít a mellméret, idáig minden barátom megőrült a melleimért. pedig nagyon apró volt hidd el, ha nem volt rajtam melltartó, én olyan laposnak láttam magam, mint egy kislány.

amit még fontos tudnod: a pasik általában csak elméleti szinten szeretik a nagy dudákat, mert vonzza a tekintetüket. de gyakorlatban a kisebb melleket szeretik. a volt barátom is azt mondta, azért mert sokkal helyesebbek, és természetesebbek, és jobb a fogásuk:)

úgyhogy vetkőzd le a gátlásaidat, hálás lesz érte, láttatni engeded végre a melleidet neki, hidd el.

egy idő után már az is teljesen természetes lesz, hogy fél/vagy teljesen meztelenül lófrálsz a btod körül, ha 2esben vagytok.

2009. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Majd ha felnősz, ez lesz a legkisebb gondod!Azt hiszed,hogy egy tapasztalt pasi nem tudja,hogy mi az a push up? Ha melltartó van rajtad,akkor is tudja,hogy mekkora a melled!És felesleges szexbe vágnod,mert amíg ilyen gátlásos vagy,úgysem fogod élvezni,mert az jár majd az eszedben,hogy tetszel-e neki vagy sem melltartó nélkül!Élvezet nélkül +minek???Fogadd el magad olyannak,amilyen vagy, vagy műttesd meg!De egy pasi nem azért van Veled, mert nagy vagy éppen kicsi a melled!Gondolj arra,hogy legalább idővel nem fog lógni,meg nem fog fájni a hátad!Aki pedig szeret,az úgy szeret ahogy vagy!
2009. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Na ide figyelj! 5 hónapja jártok, és úgy gondolod, nem tudja, hogy kicsi a melled? Királylány, hol élsz te? Lehet, hogy már látta is - kis melleket nagyon könnyű kilesni, mert mozog a ruha: még a melltartó is. Egyszer sem volt, hogy elakadt a lélegzete melletted, amikor lehajoltál?


És abban is biztos lehetsz, hogy ha 5 hónapja jártok, akkor már nagyon vágyik rá, hogy egészen közelről ismerkedjen meg a kis melleiddel! Azt mondod, hogy neki nagy méretei vannak? Nos, próbáld ki! Mutasd meg magad - és AKKOR nézd meg majd a méreteit!


Ha szégyellős vagy, akkor próbáld meg hangulatvilágítással. Azt nem véletlenül nevezték el úgy! Látni fogod majd te is a hatását... ne kínozd a szerencsétlent, hanem hagyd már egyszer, hadd simogasson meg téged. Lehet, hogy úgy fog simogatni, hogy mindent elfelejtesz, amitől valaha is féltél... :-)

2009. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez ne zavarjon, én is deszka vagyok :D

Állj ki a barátod, elé, hogy jól van de egy szót ne szóljon, hogy neked nincsenek hatalmas melleid, mert ez van. Ha neki nem felel meg tudja hova menjen... Kész. Úgyis azt fogja mondani, hogy neki így is tökéletes vagy és szeret. Ha meg mégis mondani fogja, hogy lehetne nagyobb akkor mondd hogy: igen, ahogy más is. :D egyébként meg mondd neki, hogy először szeretnéd nem levenni a pólódat. Kell, nem kell? Vagy fogadjon el így ahogy vagy, vagy menjen. Te így is szép vagy, ha neki bármi gondja van akkor elmehet.

2009. jan. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kicsi melleim vannak, és sokáig utáltam őket, de a jelenlegi párom annyira odavan értük, hogy sikerült kivernem a fejemből ezeket a mindenféle szégyenkező érzéseket. Pedig amikor összejöttem vele, még rémálmaim is voltak, amik arról szóltak, hogy nem tetszik neki a kis mellem (ugyebár még álmomban is előjött a félelmem:)) De a barátom kifejezetten a kis melleket szereti, és mondom, az enyém teljesen elvarázsolta :) Szóval azt mondom, ne szégyenkezz, fogadd el magad így, és mutasd meg nyugodtan. 5 hónap az már szép idő, és ha elengeded magad, biztosan sok-sok szeretetet fognak kapni a melleid ettől a fiútól :)


20/l

2009. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt hiszem ,ha öt hónapja ilyen türelmes veled, akkor felesleges szégyelned előtte bármit is!! úgy szeret, ahogy vagy!!! És tuti, hogy oda lesz, ha egy petting során te magad veszed le neki a melltartót, ne légy ennyire gátlásos!Tuti, hogy szeretni fogja őket :) ! Azért elég türelmes volt veled, és az is lesz ez tuti! Tök jó, hogy várt veled 5 hónapot, a legtöbb pasi, már két hét után lerohanja a nőt!! Amúgy valószínűleg ő lehet az akinek odaadhatod magad! Türelmes ember! Igaz nekem nincs gondom a melleim méretével, de én meg egy kicsit duci vagyok, na nem gurulok, de van egy kis pluszom, de párom imádja ,nekem először ez volt ami megfordult a fejemben , hogy mi van ha ruha nélkül nem is fogok neki tetszeni, de egyszerűen a mai napig megőrül értem :) ! És ez kölcsönös, bár ő sportos férfi alkat! Szóval szerintem minden nőnek vannak gátlásai, de ezeket le kell tudni vetkőzni főleg, ha igazán szereted! Mindent bele! És meglátod neked is milyen jó lesz, ha a melleiddel játszik majd :) Szóval lepd meg a következő alkalomkor és vedd le a melltartót, vagy eleve ne is legyen rajtad :) !

2009. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne is legyen rajtad. Akkor nem fogsz azon izgulni, hogy levegyed-e, mikor vegyed le... vegyél fel inkább egy lazább pólót, azt le se kell venned. Be fog találni a fiú, ne félj :-)
2009. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
NM kell szegyelj sm se ugy vagy ahogy vagy akinek tetszik tetszik akinek nm nm de a lenyeg az h TE MAGADNAK TETSZEDJEL!!;)
2009. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!