Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A melleim miatt nem fekszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melleim miatt nem fekszem le a barátommal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,nem voltam még fiúval,a melleim miatt.Nagyon kicsik(szinte semmi)70A-s melltartót hordok,aztis csak azért,hogy a szivacs kitöltse.Van most már 5 hónapja egy elég komoly barátom,akivel volt már petting,meg ilyesmi de a melltartóm nem engedtem levenni.Nagyon félek,ő viszont szeretne látni minden nélkül.Mit tegyek?
2009. jan. 7. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ez ne feszélyezzen:)Mondjuk értem mi a problémád mert én is voltam hasonló cipőben, csak nekem pont az ellentettje volt a bajom. Nekem nagy melleim vannak és féltem hogy nem fog tetszeni a barátomnak. De hát tetszik neki a mai napig is. Ne aggódj úgy szeret téged ahogy vagy. ez ne akadályozzon:)
2009. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbízol benne, és igazán szereted, akkor ilyen dolgok ne akadályozzanak meg benne..:D am meg hülyeség, ő is biztosan szeret, és tetszene nekki;) egyébként lehet sötétben is csinálni ha ugy könyebb..:P
2009. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ha szeret téged, és ezt te is tudod, és bízol benne, akkor eszedbe se kéne jutnia ilyen hülyeségnek, már bocsi. Nem értem, hogy a legtöbb lány miért tud ilyenek miatt önbizalomhiányos lenni, amikor elvileg ott van a párja, akivel kölcsönösen imádják egymást.
2009. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Gondolod ha ez probléma lenne neki akkor veled lenne? Lehet hogy közhely, de így igaz. Próbáld meg kicsit növelni az önbizalmad és hagyd hogy ezt ő döntse el. Vagy tapogatózz nála, hogy mit gondol...bár akkor nem "szeretne látni minden nélkül" !
2009. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi nektek,de igazából nem tudom megfogalmazni mért is szégyellem annyira.Igazából magam miatt is,mert én se szeretem hogy ekkorák,ráadásul a barátom elég szép szerszámmal van megáldva,és biztosan jobban tetszene neki,ha hasonlóan jó adottságaim lennének nekemis.(Sötétbe is ugyanolyan,mert akkoris hozzám tud érni--->2.válaszlónak:))
2009. jan. 7. 18:42
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
Te hülye vagy, már bocs :D
2009. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

hát nem éppen ilyen válaszra számítottam:(te hülye vagy már bocs)-nak szól.

de azér köszi.

2009. jan. 7. 18:48
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden a nagy mell... sok pasi van aki a pici melleket szereti... és rengeteg ismerősöm van akinek kicsi melle van és nagyon szép és kapós.... És nem úgy működik a dolog hogy nagy pénisz akkor nagy mell... nyilván ő is tudja h nincsenek nagy melleid és ha ez zavarná őt akkor nem lenne veled együtt 5 hónapja... Ha meg ezért otthagyna akkor nincs is miről beszélni!és ne szégyelld a tested, megkel elégedni azzal ami van!!!! Nyugodtan vetkőzz le előtte ne szégyelld a pici melleket!!
2009. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudlak érteni, hidd el. Nekem 70/B-s a melltartó méretem és énis sokáig szégyelltem őket. Ahogy olvasom nem az a bevállalós csajszi vagy:), ne haragudj.

Azt tudom tanácsolni, hogy egyszer, mikor a barátod el kezd izgatni, akkor engedd neki, hogy benyúljon a melltartód alá. Vegyél egy nagy levegőt, hidd el utána minden könnyebb lesz. Egyszer kell megtenned, lehúznod azt a fránya melltartót és utána minden megy majd tovább. Én is 18 éves vagyok, iszonyat nehezen küzdöttem le ezt a félelmemet én is. Eddig két barátom volt akivel lefeküdtem és mindkettő imádta! Azt mondják, pont elfér a kezükben. Ne aggódj emiatt. Biztos vagyok benne, hogy szeret téged.

A "már te hülye vagy" válaszolónak meg üzenem, hogy húzza le magát. Nem vagy hülye, csak egy félelmet kell leküzdened:) sok sikert, én szurkolok!

2009. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval:-)Amugy 5 honap alatt már ruhában is észrevette hogy kicsi a melled,és azárt akar megszabaditani tőle mert tetszik neki és meg akarja nézni/taperolni/ és egyebek:-)
2009. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!